Robotla Su Kaçağı Bulma Fatih 0551 231 83 55

Robotla su kaçağı bulma Fatih bölgesinde hizmet veren firmamızda 4 farklı cihazla su kaçağı tespiti hizmetleri verilmektedir. Fatih tesisatçı olarak akustik dinleme , test pompası , termal kamera ve pimaş içi gözlem kameraları ile tam bir kontrolden söz edebiliriz.

Fatih Bölgesi Robotla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti Fatih ile karşınıza çıkan çok sayıda sızıntılara karşı dirençli şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Bataryayı her açtığınızda musluğu çevirdiğiniz kısımdan su mu geliyor? Peki, batarya suları kirli mi akıyor? Etrafa yayılan sular yüzünden her seferinde duvarı veya ayak basılan fayansların olduğu bölgeleri temizlemek zorunda mı kalıyorsunuz. Gelin tüm bu sorunları teknik servisimiz ile anlaşılır cevaplar bulalım. Robotla su kaçağı bulma Fatih ile bilinmeyen veya problemin kaynağı anlaşılamayan vakalara karşı yardımcı olabiliriz. Tüm işletmemizde küçük veya oldukça büyük sorunlarla karşılaşsak bile ayırım yapmak yerine sorunu bulmaya çalışmaktayız. Musluk bataryalarının bazen dış kaplama metal bölgelerindeki aşınmalar, renk solmaları artık uzun süreli olarak devam ediyorsa bu sadece buz dağının görünen yüzüdür. Çünkü bazen musluğu kapatmak istersiniz damlacıklar halinde sızmaya devam eder. Tıpkı mezarlık camilerinde sıklıkla oluşan durumlar gibi musluk yalama yapabilir. Volan hiç dönmezse kireç ve pas tutan milden söz edebiliriz. Akışın durmaması conta eskimesine işaret ediyor olabilir. Eğer bir lavabo musluğu ise gövdesinden gelen sular, iç parçalarının bazılarında işe yaramaz durumlar oluştuğunu gösterir.

Robotla su kaçağı bulma Fatih ofislerimizi arayarak maliyeti de aşırı şekilde olmamak üzere özenli çalışmalar yaptırabilirsiniz. Zeminden, tavandan veya duvarın herhangi bir yüzeyinden gelen sızıntılarla tek başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. Ağır ve eziyet içinde olduğunuz binalarınızda ne kadar “çözülemez” dediğiniz problem varsa anlaşılır ve problemi bitirici cihazlarımız ile çözebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55