Fatih Zeyrek Tesisatçı

Fatih Zeyrek tesisatçı firması olarak ilaçla petek temizliği , robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine servisimiz vardır.

Zeyrek Tesisatçı Numaraları

Fatih Zeyrek tesisatçı klozete temiz su aktaran su borularını kırmadan kontrol edebilir. Ayak basılan yerin altından veya duvarın içine yerleştirilmiş su borularında su kaçağı tespiti yapabilmek için sesleri dinleyebiliriz. Ses alıcı cihazın sessiz ve su sesi çıkartan boruların belirtilerini net olarak algılaması sağlanır. Ekibimiz de eş zamanlı dinler. Hatta seslerin grafiksel belirtilerini dahi takip ederek hataya yer vermeyiz. Betonda çok sayıda boru hatları vardır. Bu teknikler ile en mükemmel şekilde yerlerini bularak onarımları başlatabiliyoruz. Fatih Zeyrek tesisatçı evin içinde birikmiş temizlik suyunun gider hattına dökülmesi ve sonucunda tuvalette, lavaboda su taşması olması gibi durumlara bakabilir. Halının üzerinde sayısız saç ve kıl artıkları vardır. Keza zeminde de birikir ve elektrikli süpürge ile alıp su tankını gidere dökmeniz ile tıkanıklık açma için kamera ile bakmamız zaruri olacaktır. Kilo veya daha fazla diyeceğimiz atıklar bir arada bulunabilir ve onlardan kurtulmak için bu gereklidir. Çalışmanın sonrasında atık türlerine yönelik 30 farklı takılabilir cihaz başlığımız vardır. Ustalarımız en uygununu seçer ve içten yıpratmayacak düzeyde tüm sistemin açılmasını sağlar.

Fatih Zeyrek tesisatçı soğu kalan petekleri düzeltmek ve bakımını yaptırmak için petek temizliği işlemini öneriyor. İki sene kadar sıcaklığı korumanızı sağlar. %40 gibi ısı tasarruflarının önünün açılmasını sağlar. İlk adım ise özel bir cihaz ile dıştan sıcaklıklara bakmak, sorunlu olanları bulmak ve solüsyonları özellikle kenarından cihaz ile aktararak temizlemektir. İçteki kirliliği çekip cihazda kalmasını sağlar ve ustalarımız duruma göre tüm petekleri iki eşit parçada havlupan gibi bağlantılar ile temizleyebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55