fatih kameralı su kaçak tespiti

Fatih kameralı su kaçak tespiti yapan su tesisatçısı sadece kamera ile değil akustik dinleme ve termal görüntüleme ile su kaçağı servisi veriyoruz. Fatih tesisatçı modern tespit cihazları kullanarak aynı gün içinde tespit ve tamir servisi vermektedir.

Fatih kamera ile su kaçağı yer tespiti yapan firma olarak nota atışı arızalı olan yeri bulma ve tamiri konusunda hizmet veriyoruz. Çözüm Tesisat 4 şubesi 9 servis aracı ile İstanbul genelinde servis vermektedir.

Kameralı Su kaçağı arızası bulma

Fatih kameralı su kaçak tespiti yerden zeminden ısıtma sistemi borusu tamir eden su kaçağı bulan firmalar olarak garantili sonuçlar sunmaktadır. Yerden ısıtma tesisatında kaçak var ise basınç testi makinesi ile tarama yaparak sızma alanları bulunmaktadır. Yerden ısıtma tesisatını ilaçla tamir etme çalışmaları mevcut olup bu konuyu biraz daha açalım.

Fatih kameralı su kaçağı tespiti yerden ısıtma tesisatında su kaçağını cihazla bulma işlemi yapmaktadır. Duvar, fayans, zemin içindeki sıcak su tesisatında kaçak yapan su akıtan boruları bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemlerinden yararlanırız. Zemini kırmadan kalorifer kaçağını bulma işlemini istiyorsanız bu cihaz gerçekten mükemmeldir. Zemine tutulur ve zaten belli derecelere gelmiş tesisatın su akıtan bölgeleri ve tesisat boruları cihaza yansıyacağı için parmak ucu gibi küçük alanlarda sızıntıları buluruz. Zeminden ısıtmalı tesisatta su kaçağı yer tespiti yaklaşık 1 saat kadar sürebilir. O tesisata eklenecek ilacı bağlantı kanalları ile seyrelterek göndeririz ve basınç ölçümlerine bu işlem neticesinde tekrar bakarız.

Fatih kameralı su kaçak tespiti kırmadan yerden ısıtma tesisatında kaçak araması yapabilir. Yerden ısıtmalı tesisatta su kaçağı tamirini kimyasal ilaçla yapan firmamız çalışmalarında her zaman faturalı, garantili sonuçları sizlere sunmaktadır. Su kaçıran kalorifer tesisatı duvar içine işler ve alt kata akıntılara neden olur. Mutlaka önlenmesi gerekir ve bizi arayarak çözümleri elde edebilir, ısıtma tesisatına zarar vermeden, evin, binanın zeminini kırmadan tesisat kaçağını onarma işlemlerini bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55