fatih sümbül efendi tesisatçı

Fatih Sümbül Efendi tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı bulma, petek temizliği ve robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktadır. Ekiplerimiz ile petek temizliği makinesi kullanarak bazı kimyasalların bu makine eşliğinde peteklerin içerisine gönderilmesi ve içinde biriken kir veya pas gibi maddelerin tuvalet gibi sistemlere aktarılması işlemleri tarafımızca garantili olarak yapılır. Neden peteklere bakım yaptırmamız gerekir? Bakım yaptırılan peteklerin farkı içerisinde sıcaklığı sıradaki peteklere ulaştırılmasında herhangi bir pürüz olmaması anlamına gelmektedir. Yakıt tasarrufu veya doğal gaz masraflarının azaltılması gibi gelişmelerinin özellikle kışın bu tür giderlerin fazla olduğunu düşündüğünüz binalarda mutlaka önemsiyor olmanız gerekmektedir.

Sümbül Efendi Su Kaçağı Tespiti

Sümbül Efendi tesisatçı olarak tıkanıklık açma hizmetleriyle İstanbul’da her zaman görev başında olan deneyimli ekibimiz eşliğinde kusursuza yakın sistemlerinin tekrar temizlenmesi işlemlerinde gerçekleştirmekteyiz. Gider tıkandığında ilk yapılması gerekilen nelerdir? Kanalın açılması için tuvalet gider çapı ne olursa olsun o düzenek içerisine geçebilecektir de cihaz başlıkları ve özellikle ilgili atıkları belli bir seviyeye kadar ilerletme ve uzaklaştırma adımında çelik başlıklara sahip olan bazı cihazların kullanılması ile anında bu maddelerin kanalizasyona karışması için adımlar atarız. Giderlerin tekrar tıkanmaması için bu türdeki bir gelişme ve uygulama kesinlikle sizin ihtiyacınız olandır ve aşırı bir ödeme yapmadan bu türdeki bir hizmet kesinlikle bizim firmamız ile alabilirsiniz.

Fatih Sümbül Efendi tesisatçı sıcak su problemini çözmek için ısılara aşırı duyarlı ve bazı kızıl ötesi sinyaller ile duvar ve zemin altındaki boruların sızdırma yapıp yapmadığını anlamak için yöntemler kullanır. Teşhisin kesinlikle doğru olup nerede küçük bir tadilat yapacağımıza kesin bir dil ile anlamakta ve hemen çözüm aşamasına geçmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55