Su Kaçağı Tespiti Fatih

Su kaçağı tespiti Fatih semtinde yapan firma olarak kırmadan su kaçağı bulma kameraları ile hizmet vermekteyiz. Fatih tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanarak servis sağlıyoruz.

Fatih Su Arıza Tespiti

Su kaçağı tespiti Fatih ustalarımız ile birlikte belki aklınıza hiç gelmeyecek türde tesisatların başına gelmiş olan bölgelerde sızıntıları bulabiliriz. Bir evde ortalama 3 lavabo, 2 tuvalet, 1 banyo gideri, 3-4 batarya sistemleri, petek bağlantıları, güneş enerjisi, doğal gaz bağlantısı yani ısıtma sistemleri bulunur. Bunların hepsinin analiz edilmesi gerçekten biraz vakit alacak türdendir. Fakat biz bu süreleri azaltarak kalitemizi artırmanın yolunu bulduk. Fatih su kaçağı bulma uzmanlarımız ile sizden en ufak bir kaçağın yeri hakkında belirti alamadığımızı düşünürsek, ilk yapmamız gereken mutfak ve banyoda daha doğrusu duvarlardaki ve zemindeki ıslaklığa bakarak ilgili kısımda soğuk sulara ait sızıntıları araştırmaktır. Bir nevi buna sızdırmazlık testine sistemleri tabi tutmak ve en kırılgan olanları bulma işlemi de denilebilir. Örneğin mutfak bataryası zeminden yaklaşık 1 metre kadar yüksekte olur ve tesisat bataryaya soldan geliyorsa o bölgeden aşağı kısımlara doğru duvar ıslaklıkları ile karşılaşmamız gerekir. Çünkü daha aksi yönde yani duvarın arkasına suyun geçmesi zordur. İkinci ihtimal ise alt katın tavanına gelecek şekilde oluşabilir. Her ihtimale karşın suyun %100 şekilde akması gerekirken kaçak oluşmuş bir tesisatta gürültü çıkacak ve bunları rakamsal verilere dönüştüren cihazlarımız ile çok geçmeden birkaç santim sapma payı ile hemen sistemlerdeki sıkıntıları bulabiliriz.

Su kaçağı tespiti Fatih her yönüyle kapsamlı araştırmayı esas alır. Araştırma süreci detaylı olmasına rağmen fazla zaman gerektirmemesi ve işlemin baştan sonra garantili olması en belirgin artılarımızdandır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55