fatih nişanca tesisatçı

Fatih Nişanca tesisatçı firması olarak cihazla tıkanıklık açma, makineli petek temizliği ve su kaçağı tespiti servisi veriyoruz. Sıklıkla kombi arızası veren ve petek yüzeylerinde soğuma gibi sorunlarda hızlı ve pratik bir şekilde petek temizliği işlemi yapmaktayız. Peteğin içerisindeki suyun renginin koyu tonlarına yaklaşması petekteki kirliliğin yükseldiği anlamına gelir. Kireç ve pas gibi maddelerin peteğin içerisinde artmasıyla birlikte bu suyun tonu değişerek koyuya çalar. Bu durumda yapacağınız tek şey bir profesyonel petek temizleme firmasında yardım almanız olacaktır. Bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Nişanca Su Kaçağı Tespiti

Nişanca tesisatçı cihazlarla kırmadan arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Bunları da son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Elimizde bulunan cihazlarımızın hepsi günceldir. Eski yöntemleri 10 yıldır geride bırakan firmamız kaliteli hizmeti garantisi vermeyi amaçlamaktayız. Su kaçakları genellikle üst kat komşunuzun pimaş borusundaki sızıntıdan dolayı sizin evinizde görülebilir. Evinizin duvarlarında şişme ve tavanlarınızda küflenme ile karşılaşabilirsiniz. Ama telaş etmenize gerek yok. görüntüleme cihazımız ile kaçağın nerede olduğunu hızlı ve pratik bir şekilde bulup onarımını da uygun bir fiyata yapmaktayız. Kameralı tesisatçı ustalarımız sayesinde bu işlem yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Fatih Nişanca tesisatçı her türlü giderde tıkanıklık açma için tadilat ve maddi hasar gibi oluşumlara gerek kalmadan işlem yapmaktayız. Normal lavabo ve tuvalet giderleri de dahil tek seçeneğimiz ne olursa olsun giderin güvenli şekilde açılması ve basınçlı su verilerek temizlenmesidir. Bizde bu hizmeti profesyonel bir şekilde zararsız olarak yapmaktayız. Hem de son teknoloji cihazlarla tadilat olmayacak bir şekilde.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55