fatih şehremini tesisatçı

Fatih Şehremini tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve makineli tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Elektrikli cihazlarla tıkanan gideri açan firmayız. Ustalarımız gidere zarar vermeden tıkanıklık açma işlemini gider borusu temizliği ve kontrol aşamalarını yaparak kanalın içine kamera takarak başlar. Yanlış olan sırf yayın gidere takılması veya açıcı ilaçların kullanılması ki giderde çatlama ve kimyasalın giderde ekstra bir daralma yapması durumları vardır. İşlemimiz ise son sistem gider açıcı versiyonunu kullanarak atık alanlara uç haznesinin gelmesi belli ve zararsız bir hızlıca ucundaki açıcı yayın dönmesi ve tüm katmanları olduğu gibi temizlemesidir. İçindeki suları da bu hareketi ile ilerletmesi ile suyun geri tepmesi giderden kötü kokuların gelmesi durumlarına karşı kesin çözümü tadilat olmadan vermekteyiz.

Şehremini Su Kaçağı Tespiti

Şehremini tesisatçı içini ilaçla, dışını buhar makinesiyle temizleyen petek temizliği servisidir. Kombi çok yakıp petekleri ısıtmıyor ise cihazı arızası, petek içi kirlilik durumları olabilir ve ızgaran görülen kirlilik buna etken değildir. Petek içlerini ilaçlı su ile doldurup devri daimi basınçlı cihaz ile yaparak kirlenmelerin alınması ve sonrasında tesisatın dışını kuru buhar makinesiyle temizleyerek, alta serilecek branda ile yeni gibi görünmesini sağlayabiliriz. Peteğin her odayı eşit ısıtmasını sağlamak için içinin tertemiz olması gerekir ki bunu da birkaç saat içinde yapmakla birlikte tesisata da zarar gelmemesi son derece güzeldir.

Fatih Şehremini tesisatçı kombinin basıncının düşmesini onaran firmadır. Bir servis evinize geliyorsa çalışma sonrasında o problemin yok olduğunu görmelisiniz. Peteğe su eklemek su sızıntısı engellemez, paslanma yapmış ise küçük bir araştırma ile onu bulabiliyoruz veya su kaçağı tespiti alanında peteklerin boru ve panelini elleyerek ıslaklığı kontrol edebiliriz. Bunun sonrasında termal kamera ile hemen gözlem yaparak suyun aktığı alanları daha detaylı görüp, hasar neredeyse çözüm üretebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55