fatih haseki tesisatçı

Fatih Haseki tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı bulma, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme servisleri sunmaktayız. Kombi petek temizliği firmasıyız. Biriken tortular suyun dolaşma imkanını kısıtlar ve soğukluk oluşturur. Evde bulunan tüm peteklerde doğru bir şekilde havasının alınması, eksiksiz yapılsa bile kireç gibi maddeleri alamazsınız. Peteğin suyu komple değişse bile hiçbir işe yaramaz. Ancak getireceğimiz petek içindeki cisimleri basınçlı ilaç ile birlikte çözünmesini, salınması sırasında suyun hareketinden yararlanarak cihazımıza gelmesi sağlanması ile tüm birikintiler makinemizde toplanır. Peteğin alabileceği maksimum su miktarını ilave ederiz. Petek dışı buz gibi soğuk, hiç ısınmıyor gibi durumlarda daha sıcak hale geldiğini ve bunu eskini gibi kombi dereceleri olmadan elde etmenizin önünü açmaktayız.

Haseki Su Tesisat Ustası

Haseki tesisatçı lavabo açan cihazlı firmayız. Eğer sık sık lavabom tıkanıyor diyorsanız cihazlı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Lavabo tıkanmasına kesin çözüm gider içi plastik kanalı kırmadan tıkanıklık açma cihazındaki yaya güç vererek dönme gücü sayesinde tıkanıklığın açmayı sağlamaktır. Cisimleri çıkartma veya kanaldan ilerletme amaçlı pek çok işlemi bu cihazlarımız yapmaktadır. 20 metre ve daha uzaktaki atıklar dahi hiçbir kimyasal ilaç kullanmadan ulaşabilir ve tıkanıklığı giderebiliriz.

Fatih Haseki tesisatçı su sızıntı yerinin nerede olduğunu bulan tesisatçıdır. Fayansları ve duvarı kırmadan su kaçağı tespiti yapabilen firmayız. Tahmini olarak değil noktasal tespit yaparak cihazlar sayesinde kaçağın tam yerini bulmaktayız. Ses dedektörü, basınç cihazı, sıcaklık takibi için termal kamera ve atık noktası görüntüleme cihazı gibi hepsi zararsız sistemler ile sorunları tam olarak görüntüleyebilir ve soruna yönelik çözümleri direkt buluruz. Haseki tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilir ve servis oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55