fatih su arıza tespiti

Fatih su arıza tespiti yapan kameralı cihaz kullanan tesisat firması olarak evde su kaçağı bulma ve tamiri için aynı gün içinde servis vermekteyiz. Fatih tesisatçı yüksek teknojiyi kullanarak yeri ve nedeni belli olmayan su sızıntılarını gidermektedir.

Fatihte arıza tespit cihazlı olan firmalar su kaçak bulma için servis vermektedir. Su kaçağının noktasal olarak bulunması maddi açıdan önemlidir çünkü sağlam yerlerin kırılması tamir masraflarını gerektirecektir. Fatih su kaçağı tespiti yapan servisler telefon numarası 0551 231 83 55  dir.

Fatih tesisat arıza tespit çalışması

Fatih su arıza tespiti bodrum su kaçağı bulma makineleriyle garantili su kaçaklarını bulma çalışmaları yürütmektedir. Eskimiş tesisatlar kaçak nedeni olabilir. Pek çok etken karşımızda olsa da kaliteli sistemler ile tarayıp sonuca göre hareket etmekteyiz. Örneğin, bodrum kata döşenmiş kalorifer tesisatında kaçak yerini bulmak için kameralı su kaçağı tespiti ısı göstergeleri, renklendirmeler, öbekleşme halinde duran sıvılar için ekrana bakıp binanızda bu cihazı gezdirmemiz yeterlidir. Onarılacak alanlar da bundan sonra karar verilecektir.

Fatih kameralı su arıza tespiti bodrum kattaki su kaçaklarını garantili onaran firma Çözüm Merkezi usta ekiplerini kısa süre içinde adreslerinize yönlendirebilir. Bodrum katta tıkalı atık borusu borusunun su kaçırması, akıtması, patlamasıyla ulaşan su kaçaklarını bulmak için kanal içlerine kamera gönderebiliriz. Kırılan boru parçası bu şekilde bulunabilirken, atık kokularını takip edebilecek cihazlar ile teyitler alabiliriz. Atık borularını temizlemek için robot cihazlarımız ve basınç testleri ile kanallardaki sızdırmayı teyit edebilir, ekip aracımızdaki bol yedek parçalardan ölçüleri alınan boru tesisatını değiştirerek tam anlamı ile çözüm sunabiliriz.

Fatih su arıza tespiti bodrum katta nereden su kaçağı akan boru olduğunu bulan firmadır. Bodrum katta su akıtan plastik, demir, bakır, galvaniz su borularını bulmak için test pompası ve ek olarak ses detektör taramaları ile yerlerini tarayabiliriz. Beton, fayans içlerindeki bu iki araştırma ile nokta yerlerini bulabiliriz. Önerilen Fatih su arızası bulan tesisatçı olarak güven sunmaya, çözüm üretimlerine devam ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55