fatih küçük ayasofya tesisatçı

Fatih küçük ayasofya tesisatçı olarak kameralı cihazla su tesisat kaçağı bulma , tıkalı olan gider borularını robotla açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Fatih tesisatçı firmamız küçük ayasofya mahallesine aynı gün içinde hizmet sağlamaktadır.

Fatih küçük ayasofya mahallesi tesisatçı arayışınızda Çözüm Merkezi yanınızda telefon ve iletşim bilgileri 0212 521 13 86 , 0533 355 94 93 mobilden girenler numaranın üstüne tıklayarak bizi arayabilirler.

  • Fatih küçük ayasofya su kaçağı tespiti
  • Fatih küçük ayasofya tıkanıklık açma
  • Fatih küçük ayasofya petek temizliği
  • Fatih küçük ayasofya robotla pimaş açma
  • Fatih küçük ayasofya muslukçu
  • Fatih küçük ayasofya sıhhi tesisatçı
  • Fatih küçük ayasofya tesisatçıları telefon ve iletişim bilgileri

Fatih Genelinde Tesisat Servis Hizmeti

Fatih küçük ayasofya tesisatçı su tesisat borularında tıkanmaları açan servistir 10 bar basıncı aşmayacak ve tesisatınıza ekstra risk vermeyecek şekilde özel yıkama sıvıları ile tıkanıklık açma işlemleri yapılabilir. Sızdıran su boruları yıkama esnasında kireç, pasın birikme alanlarının hareket etmesi nedeniyle biraz daha kendini belli edebilir. Fakat sırf yıkama değil, özel makineler ile basıncı da gözlemleyerek sızıntı gibi sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı sızıntıları durduracak üniteler ile komple çözümleri sunuyoruz.

Fatih küçük ayasofya su tesisatçı sızdıran su borusu tamiri yapan servistir. Plastik boruyu nasıl tamir ederiz? Plastik boruda hasar alan boru kadar alanın kırılmasına gerek yoktur. Kesilerek, yeni parça araya sızdırmayacak şekilde eklenebilir. Önemli olan su kaçağı tespiti makineleri ile o bölgeyi bulmaktan geçmektedir. Su boruları delikleri sürekli su kaçırır ve ses çıkartılar. Vana kapalıyken açık duruma getirilip ses dedektörü ile yüzeylerde tarama yapılmasından hemen sonra ekibimiz dedektör verileri eşliğinde nokta yerlerini bulabilir. Sonraki adım küçük bir tadilat patlayan plastik boruyu garantili tamir etme işlemlerinden ibarettir.

Fatih küçük ayasofya tesisatçı garanti süreli kombi petek temizleme fiyatları olan servistir. Petek temizliği gerekli mi? Aynı gün içerisinde peteğin içini tıkayan kireç, tortu, su taşını solüsyonlu makine ile sökmeden, kırmadan temizleyebiliriz. Birkaç saatte tamamlanacak bu işlem ile petek temizleme yapmanın ne faydası var sorusu için sıcak suyun durduğu ve iletilemediği tıkalı kanalların açılması yakıt tasarrufu oluşturucu bir müdahaledir. Oda sıcaklığı 27 derece ise daha üst sıcaklıklara erişmenizin önünü açarız. Kombi, petek arası temizliğinin makine ile yapılması gibi pek çok işlemlerimiz mevcuttur.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55