fatih kalenderhane tesisatçı

Fatih Kalenderhane tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti ve petek temizleme işlemleri sunmaktadır. Firmamız doğal gaz faturalarını düşürmenin en pratik yolunu yani petek temizliği çalışmasını sizlere sunmaktadır. İstediğiniz oda sıcaklığına ulaşamadığınız zamanlarda belki kombi derecelerini artırabilirsiniz. Yalnız soğuk veya ılık kalan petekler hafif düzelse de yine arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Bunun sebebi içindeki havalardan daha ziyade pas ve kireç gibi maddelerdir ve onları tahliye etmek adına bazı su bazlı çözücüler cihazlar ile bağlantı hortumları ile çok sayıda peteğe de sahip olsanız tahliye edilmesi adımlarını gerçekleştiriyoruz.

Kalenderhane Kameralı Tesisatçılar

Kalenderhane tesisatçı petek ısıtma sisteminin az çalışması, daire ve binalarda soğuma sorunu, peteklerdeki yüzeysel ılık kalma ve soğuk olma gibi problemler için kimyasal ilaçlı tıkanıklık açma çalışmalarını sizlere önermekteyiz. Peteklerdeki pas, kireç ve kirli su kalıntılarını en iyi temizleyerek yeniden petek ısılarını arttırmak için yapılacak arasında evinizi kirletmeden çözüm getirebilecek bu yöntemi kesinlikle sizlere öneriyoruz. Sizlerde soğuk olan aylarda evinizde bir sıcaklık olmasını istiyorsanız bu hizmeti almayı kesinlikle unutmayınız.

Fatih Kalenderhane tesisatçı ile kış aylarında su donması sonucu boru patlamasına karşı önlemler alınabilir. Bu tutması sonucu oluşan patlamalarda su kaçağı tespiti yapabilecek tekniklerimiz çokça mevcuttur. Kırılan boru içindeki buzun eritilmesi, vanaların kapatılması, ilgili boruda kamera ile inceleme yapılması ve duvar içinde ise kesinlikle minimal bir tadilat ile son noktayı koyabiliriz. Geç kalmadan sitemizde bulunan numaralardan bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55