Fatih Kaçak Su Bulanlar

Fatih kaçak su bulanlar tesisatçı kırmadan kameralı sistemle su kaçağı bulma ve tamiri için Çözüm Tesisat firmamızı tercih ediniz. Fatihte su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisat firmasıyız evinizin kırılıp dökülmesini istemiyorsanız bizi arayınız.

Fatih Su Kaçağı Bulanlar

Fatih su kaçağı bulan tesisatçı mı aradınız ? Fatih kaçak su tespiti basınç problemi olan musluk ve batarya su borularında su sızıntıları gibi durumları araştırabilir. İki farklı senaryo sorunu anlamamızı sağlayabilir. Sızmakta olan suyun betonun içine geçmesi ve pek ses çıkartmaması yani gizli şebeke suyu sızıntısı problemi varsa test pompaları ile sorunu görebilir ve kimyasal ekleyerek delinen kısmi bölgelerin akmamasını sağlayabiliriz. Fatih kaçak su bulanlar başarılı sonuçların alınması için özenli su kaçağı tamiri yapmaktadır. Mantıklı kararların alınması için analizin kuvvetli olması şarttır. Metal borularda su sızıntısı genelde borunun yerinden çıkması veya birleşim kısmında kısmi sızıntılardan olabilir. Bazen ise paslanma bunun işaretidir. Plastiklerde ise genelde damlama düzeyinde sorunlar ve delinme yerlerinden ses çıkışları ile birlikte suyun akıp gitmesi vardır. İşte oluşan bu sesler yüzeyin 10-20 santim altında bile olsa bunu dinlemede gelişmiş teknolojileri kullanırız. Bunun tahmini bir tarafı yoktur ve aynı zamanda cihaz ekranına pek çok analizler gelir ve onlardan yola çıkarak yerini buluruz.

Fatih su kaçağı bulanlar ekipler metal borularda değişim, plastik borularda kimyasal ile kapanma imkanı varsa bu tekniği kullanırız. Özellikle plastik borularda kırmadan su kaçağı tespiti işleminde bazı matkap darbeleri ile hasar içerisindeki tüm sistemleri yenileyebiliriz. Uzun süredir bodrum katta temiz su betonun veya duvarın içinden geliyorsa işte bu ses dalgalarını takip ederek bulmak, binasına önem veren herkesin mutlaka alması gereken bir işlemdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55