Fatih Hacı Hamza Tesisatçı

Fatih Hacı Hamza tesisatçı firması olarak su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini son teknoloji cihazlarla servis vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Hacı Hamza Tesisat Ustaları

Fatih Hacı Hamza tesisatçı vakumlu pompalar ile lavabo içindeki suyu atığı tıkanıklık açma sistemler ile uygulamak yerine biz direkt boru içine yerleştirilen sistemleri tercih ediyoruz. Yani dıştan suyu çekip, tekrar bırakmak yerine direkt metrelerce kanalların içinden su püskürterek ve mevcut nesnelerin ilerlemesine kamera ile de dikkat ederek tertemiz duruma getirirken, ne plastik giderler ne de duvar fayansın zarar görmediğini ekleyelim. Fatih Hacı Hamza tesisatçı kalorifer bağlantı ağızlarındaki kirlenmeleri fırça ve bol su ilave edilmesi ile yıkanması dahil tüm kalorifer içi kirlenmelere karşı petek temizliği hizmetleri ile destek üretiyoruz. Kalorifer kullanım ömrü aslında uzun olmasına karşın, sırf içindeki korozyon üretici faktörlerde nedeni ile düzenli yalnızca iki seneye bir bakımı yaptırılmayan peteklerde soğuma ve sızıntıların olabileceği doğrudur. Biz bu etkilere karşı petek borusunda su sızıntısı varsa kimyasal ile kapatma işlemini yapabiliriz. İçindeki kirlenmeler için solüsyonlar ile kirliliğin cihazımızdaki filtre kısmında kalmasını ve sürekli yıkama yapmasını sağlayabiliriz. Peteklerin sağlıklı çalışması için koruyucu bazı sıvılar vardır ve bunları da çalışmanın bitimine doğru sistemlere aktarabiliyoruz. Kısacası bizi arayın ve siz kahvenizi yudumlarda 1-3 saatte tüm işlemleri tamamlayalım.

Fatih Hacı Hamza tesisatçı AVM, liman, müstakil ev, otel AVM’de kırmadan hemen su kaçağı tespiti ve onarım işlemlerini İstanbul’da sunmaktadır. Gelişmiş cihazlardan bir tanesi bar basıncı ölçümü ve pek sessiz olan damlama aşamasındaki sızıntıların varlığını anlamamızı sağlarken, şebeke boruları içinden kimyasallar ile sızıntıyı tamamen durdurma amacına sahiptir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55