fatih dervişali tesisatçı

Fatih Dervişali tesisatçı servisimiz makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve kameralı su arıza tespiti hizmetleri sunmaktadır. Tuvalet gideri açıcı cihazlı servisiz. Tıkanan tuvalet giderinin açılması tıkanıklık açma cihazı ile yapılmakta ve robot cihazlı firma olarak gidere gidecek kamera ile görüntü sağlarız. Örneğin tuvalet giderinde ilerletilebilecek tuvalet kağıdı vs. nesneler varsa açıcı yaylı robot cihaz veya su püskürtme cihazı ile giderin temizlenmesini sağlayabiliriz. Tam aksine çıkartılabilecek türdeki nesneleri ise aynı cihazın yakalama aparatı ile yapabiliriz. Bazen yabancı cisimler giderde sıkışır ve o noktaya ulaşmak için tadilat yapılması gerekir bunu da kamera ile görüntü alınması sonucunda en az hasarla tuvalet gideri açma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliriz.

Dervişali Su Tesisat Ustası

Fatih Dervişali tesisatçı kalorifer su akıntısı bulma firmasıyız. Hangi tesisat olduğuna dair bir tercihimiz yoktur, hepsi için ilgilenebiliriz. Kaloriferin yüzeyi, metal boru hatları, vana kısımları incelendiğinde ıslaklık oluşabilir ve bu bölge için ayrı ve petek paneli için ayrıca çalışma yaparız. Örneğin kaloriferde su kaçağı tespiti basınç testleri ve termal kamera ile bulduktan sonra aktarılacak kenardan sıvı kapatıcı ile tesisattaki tüm sızıntı noktaları tadilat olmadan giderilebilir. Bazen paslanma vardır ve duruma göre ekiplerimiz en iyi şekilde çözüm üretecektir.

Fatih Dervişali tesisatçı kombi petek temizliği ekibiyiz. Her türlü kombi petek temizleme analizi ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Peteklerin içerisinde zaman içerisinde oluşan kireç ve tortu petekleri belli bir süre sonra ısıtmamaya başlar. Bu oluşumlar peteğin altında çökerek tesisattan sıcak suyun ve havanın geçmesini engeller. Petek temizleme işlemleri en az iki  yılda bir kez yapılmalıdır. Petek temizliği geciktirilmemesi gereken bir iştir. Çünkü içerisindeki ve peteğin dışındaki toz havayla karışarak nefes almanızı bile zorlaştırabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55