fatih akşemsettin tesisatçı

Fatih Akşemsettin tesisatçı firmamız kırmadan su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme hizmetleri sunmaktadır. Banyodaki bataryaya yakın fayanstan su akması ve sıçraması problemi için su kaçağı tespiti ekimizi önermekteyiz. Suyun sıçraması yoğun tiz akışkanlığın olması demektir. Ortada belirtisi yüksek veya düşük seviyede bile olsa ses çıkışı vardır. Bu seslerin noktasal yerini ses dedektörleri ile bulmaktayız. Şu anda aklınıza ne kadar bina içi sert zemin veya toprak içinde su borusu patlaması ve kırılması problemleri dahil hepsini getirmenizi istiyoruz. Akıllı ses dedektörleri ile toprağı kazmadan, betonu kırmadan su sızıntısı şikayetlerinin tam yerini bulabiliriz. Gerisi kısa sürede onarımlardan ibarettir.

Fatih Akşemsettin Su Tesisat Ustaları

Fatih Akşesmettin tesisatçı yerden, zeminden ısıtmalı ile ısınan binalarda petek temizliği yapabiliriz. Petk panelleri olan binalarda da çok rahatlıkla sistemlere erişebiliriz. Tabaka, tortu, su taşı gibi maddeler peteklerin içinde sıkışır. Bunun hiçbir zaman durdurulması mümkün değildir. Temiz su da ekleseniz, düzenli su değişimi de yapsanız, ısınma ve soğuma gibi zaman aralıklarında mutaka olur. Sıcaklığı devamlı azalan peteklerin problemi de budur. Etkin çözüm ise havlupan, kolektör, peteğin giriş bölmesi gibi kısımlar ile cihazımızı bağlayıp kimyasal eklemesi yapmaktan geçmektedir. Soğuma evresinde olan çoğu petek içi tıkanmaları bu cihaz ile alıp temiz suyun eklenmesi ile işlemleri tamamlıyoruz.

Fatih Akşemsettin tesisatçı kırmadan ve betonu yıkmadan tıkanıklık açma işlemini lağım borusu içlerinden yapmaktayız. Uzunca kablo ve en ilerideki atık delme veya farklı amaçla kullanılan ek parçalara güç verilmesi ile bu mümkündür. Hatta kamera takılarak neyin kanalizasyonu tıkadığını cihaz ile görmek, anlamak gibi işlemleri de yapabiliriz. Sorun saptanır ve çok vakit almadan ekibimiz tuvaletler olsun, tuvalet gider kanallarında kırmadan boruları temizleme işlemleri olduğu belli bir hız ile atıkları delerek ilerletebilecek düzeneği yerleştirir ve soğun su eklemeleri ile ne derecede verim aldığımızı görebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55