kumkapı tesisatçı

Kumkapı tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz. Ekiplerimiz radyatör içerisine ilaç ve sıvı çözücü maddelerin gönderilmesiyle her türlü petek içerisinde yer edinen maddeleri tahliye edebilir. Eğer binanızda uzun süredir petek temizliği yapılmamış ise petek yüzeyinde kombiniz çalıştığı halde soğuma varsa mutlaka bizi aramalı ve çalışmaların başlamasına izin vermelisiniz. Eğer bu süreç uzatılır ve peteklere bakım yapılmazsa maalesef metali aşındıracak korozyon problemi bile ortaya çıkabilir. Biz tüm bunların olmaması için elektronik olarak su ve kimyasalın basınçlı halde binanızdaki petek sayısının bir önemi olmaksızın gönderileceği bir oluşum meydana getirdik. Hızlı bir şekilde bu sıvılar ilk havlupan girişinden binanızdaki son peteğe kadar ulaşır ve bu esnada yoğun koyu renkteki sıvılar ortaya çıkar. Bunları da banyonuzu kirletmeden atık kanallarına göndeririz. Sonuç ise binalarda düşük doğal gaz tüketimi ile peteklerin hızlıca ısınması olarak söyleyebiliriz.

Kumkapı Tesisat Ustası

Fatih Kumkapı tesisatçı firmamız atık su tesisat ustası desteği ile tıkanıklık açma çalışmaları yapmaktadır. Eski tip çözümler yerine gider borusunu tıkayan nesneleri kameralı inceleme ve bu cisimlere yönelik dikkatli adımlar ile yerleştirdikleri yerlerden ayrıştırmayı hedefliyoruz. Kanalizasyona daha hızlı bu maddeleri göndermek daha sorunsuz sistemleri kullanmak anlamına gelecek olup, robot cihazın atık kanalı içinden temizleme çalışmaları ile bu gayet normaldir.

Kumkapı tesisatçı uzman su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çalışmalarımızdan bir tanesi atık kanal borusu çapı içi kamera ile gözlem ve kırılan atık borusunu hasar vermeden bulmaktadır. 20-30 metre gibi bir kablo uzunluğu ile doğru teşhisleri ortaya koyabilmekteyiz. Gerçekten tek seferlik bir işlem tüm sorunlarınızın çözümü olabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55