Fatih Taya Hatun Tesisatçı

Fatih Taya Hatun tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Taya Hatun Tesisatçı Telefonları

Fatih Taya Hatun tesisatçı sürekli sıcak suyun aktığı yerleri zararsız bulmak için su kaçağı tespiti ekiplerimizce termal kamera sistemi kullanır. Analizi sıcak su bakımından özel kızıl ötesi dalga yayılımları sonrasında anlık olarak yapmaktayız. Sıcak su döşenen tüm sistemler zaten beton arkasında olsa bile onları görebiliriz. Asıl güzel kısmı ise borudaki delinme kısımlarının da cihaz ile görülerek orada onarım yapılması işlemlerine net anlamda çalışmalarda kullanmamızdır. Fatih Taya Hatun tesisatçı robot cihaz kullanım fiyatları bakımından pahalı olmayan tıkanıklık açma servis ücretleri ile hizmet vermektedir. Lavabo eviye üzerine bırakılan peçete kalıntılarını ele alalım. Zamanla yumuşar, eviye kelebek deliğinden geçer gider. Keza küçük olmasına rağmen sakal uzuvları, bulaşık artığının lavaboda tıkanma yapması gibi sayısız işlemler olabilir. Tüm bunlar için spiral tel takıp gidere yönlendiririz. Bu telin arkasında elektronik kablo tutturulmuştur. Kasa şeklinde olan bir cihaz kullanıp güç aktarırız. Spiral telin saat yönünde dönmesi ile önde ve yanlarda yapışmış lavabo atığının zararsız sökülmesi sağlanır. Orada güçlü şekilde su vererek iç dizayna ek zarar vermeyecek şekilde açılması sağlanabilir.

Fatih Taya Hatun tesisatçı günümüzün en ileri petek temizliği solüsyonlarını kullanır. Her ısıtma biriminde içten cihaz ile aktarılarak çözünür kıvama getirilen maddelerin dışarı alınması ile uygulanır. Sıcak suyun geçiş yolunu tıkayan kirecin, pasın çözünerek ve yoğun su aktarımları ile alınması işlemler dakikalık su çekim ve geri iletim hızı 100 litre üzerinde olan cihazımız ile yapılırken, havlupan gibi kısımlardan başlanarak uygulanabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55