Fatih Tıkanıklık Açma

Fatih tıkanıklık açma hizmeti veren tesisatçı olarak tuvalet açma , lavabo açma ve mutfak gider tıkanıklığı açma hizmetleri robot cihaz sistemerle vermekteyiz. Fatih tesisatçı olarak modern teknik cihazlardan faydalanarak aynı gün hizmet vermekteyiz.

Halkımızın en çok uğraştığı ve dert yandığı tesisat sorunlarından biriside tıkanıklıktır. Firmamızı en çok zora düşüren tıkanıklar; lavabo giderlerindeki tıkanıklık, ev ve mutfak lavabolarında ki tıkanıklık, klozetteki tıkanıklık, küvetteki tıkanıklık ve tuvaletlerdeki tıkanıklık. Bunlardan herhangi biri başımıza geldiğinde fatih tıkanıklık açma ile hiç dert etmemize gerek kalmadan kurtulabiliriz.

Fatih lavabo açma Kırmadan Kamera ve Robot Makinalı Lavabo Mutfak Wc Gideri Açıcı

Tuvalet ,banyo , lavabo ve mutfak giderleriniz tıkandığında fatih tıkanıklık açma size en güzel hizmeti vererek sizi bu sıkıntıdan kurtaracaktır. Banyo, lavabo ve mutfak giderleri ev içerisinde en çok kullandığımız giderlerdir. Lavabolardan akan suların giderle akıtılması, lavabo altına döşenen su tesisatı sayesinde olmaktadır. Lavaboların tıkanması genellikle kıl, tüy ve yabancı maddelerin atılmasıyla olmaktadır. Müşterilerimizin yaptığı en büyük hata ben atayım, nasıl olsa suyolu ile gider diye düşünüp eline geçen her şeyi oraya atmaktır. Ama o ufak görünen şeyler orada birikip dağ gibi olabiliyor ve tıkanmalar bunlardan meydana geliyor.

Fatih tuvalet açma Pimaş Giderlerindeki Tıkanmaları Cihazla Açıyoruz

Lavabo tıkandığı zaman aklımıza ilk gelen nasıl açarım oluyor. Fatih tıkanık açma ile zahmetsiz bir şekilde bu durumdan kurtulabilirsiniz. Genellikle tıkanıklığı nasıl açarım sorusuna cevap bulamazken orayı nasıl olsa su ile gider diye düşünerek tıkamak konusunda üzerimize yoktur. Fatih tıkanıklık açma eskiden bulunan ve kırarak açan yöntemler yerine artık hiç zarar vermeden tıkanıklık sorununuzu halledebilir. Cihazların görüntüleme yöntemi ile hortumlar yardımı ile boruların içlerine girerek hiçbir yere zarar vermeden tıkanıklığı bulur ve halleder. Kesinlikle tıkanmış lavabolarınıza Lavabo açıcı ve porçöz gibi kimyasala ürünler kullanmayınız. Kimyasal ürünler tıkanıklık olan bölgede katran oluşumuna neden olur. Bu oluşumdan sonra yapacak kişilerin işini de zorlaştırmaktadır. Kimyasal ürünler profesyonel açılımdan sonra kullanılması gerekmektedir.

Fatih klozet açma Fatih Genelinde Tıkalı Boru Açıcı Usta

En çok yaşadığımız problemlerimizden biri de küvet tıkanıklığıdır. Neyse ki fatih tıkanıklık açma bize bu konuda da çok yardımcı oluyor. Daha evvelde söylediğimiz gibi tıkanıklıkların en büyük sebebi attığımız gereksiz şeylerdir. Ama küvetlerimizin tıkanmasının bir başka sebebi de eskimiş borulardır. Zaman içerisinde bu boruları profesyonel insanlardan yardım alarak eski haline getirmezseniz daha çok sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Fatih mutfak açma

Temizlik bakımından en çok görülmesi gereken yerlerden biri olan küvetteki tıkanıklık bizi çok fazla derde sokabilir. Örneğin küvetlerdeki tıkanıklıklar su kaçağına, su tüketiminin fazla olmasına ve bu sebeplerden dolayı kabarık bir faturaya sebep olabilir. Dolayısıyla buda evin huzuruna kadar yansıyabilir. Küvetleri kendiniz temizleye de bilirsiniz ama tıkanıklık ufak değilse bu sizin için çok büyük problem olabilir. Sizde en kısa sürede işinin ehli olan, zeminlere zarar vermeden müdahale eden fatih tıkanıklık açma sayesinde bu gibi sorunlardan rahatça kurtulabilirsiniz.

Fatih pimaş tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı açma , banyolarda en fazla karşılaşılan, tamirat gerektiren sorunlardan birisidir. Tuvalet tıkanıklıklarının en büyük nedeni de klozetin içine atılan sert ve yabancı cisimlerdir. Tuvalet kağıtları bile önemsiz görünse de zamanla birikerek ciddi tıkanıklıklara yol açabilir. Tıkanıklıklar, uzun süre tuvaletinizi kullanamamanızı sağladığı gibi sizi sağlıksız koşullar içinde yaşamak zorunda bırakabilir. Tuvalet tıkanıklıklarını gidermek için farklı yöntemler vardır. Yukarıda da söylediğimiz gibi tuvalet çok farklı sebeplerden tıkanabilir. Ama genellikle tuvalet içerisindeki es parçanın tıkanması ile meydana gelir. Tuvaletin açılması için en iyi yöntem alt katta taşın es i görünüyorsa es parçayı yenisi ile değiştirmek olacaktır. Tıkanmış tuvaletleri açmak için pompa, tel, hortum gibi klasik yöntemleri dekullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde açılmayan tuvalet giderleri robot makinelar ile çok kolay açılabilir. Tuvaletin suyu hiç gitmiyor, ben su döktüğüm zaman taşma yapıyor, tuvaletim tıkalı bütün üst katlardaki dairelerin pislikleri bana taşıyor, logar dolu, su logardan hiç gitmiyor, logar çukuru boş fakat benim gider suyum gitmiyor, klozetin sifonuna basınca banyonun orta yerindeki giderden su çıkıyor, mutfak gider borusundan su geliyor, bulaşık makinesı ve çamasır makinesi giderinden su geliyor diyorsanız Fatih tıkanıklık açma sizi en kısa sürede bu durumlardan kurtarabilir. lavabo tahliyesi açma,tuvalet tahliye tıkanıklığı açma,klozet tahliye gider açma,tıkalı mutfak tahliyesi açma

Tıkla ARA : 0551 231 83 55