Fatih Abdi Çelebi Tesisatçı

Fatih Abdi Çelebi tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Fatih Abdi Çelebi tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz mevcuttur.

Abdi Çelebi Tesisatçı Ustaları

Fatih Abdi Çelebi tesisatçı banyo küvet gideri kanalını kırmadan açan tıkanıklık açma robotu kullanan firmadır. Küvet tıkanıklığı açma işleminde kanalın içini gerçekte neyin tıkadığını bulmak gerekir. Uzun kadın saçları, erkek kılları, temizleyici ürünler küvet, banyo, duşakabin giderinde tıkanıklık oluşturabilir. Kanalları kamerayla araştırırız ve en ufak tahribat olmadan bunu yaparız. Küvet giderine sığacak hassas çelik helezon yay ve ucuna açıcı teller takarak kanallardaki atıkları ileri noktalara, kanalizasyona taşır ve temiz bir işlem yaparız. Tadilat olmaması sizce de güzel değil mi? Robot cihaz teknolojisi ile bu mümkün. Fatih Abdi Çelebi tesisatçı peteklerin yarından aşağısının altının ısınmamasını garantili petek temizliği yapan firma olarak düzeltmekteyiz. Peteğin kenarından, kombiden, havlupandan, zeminden ısıtmalı petekler için uygun bağlantı kısımlarından kirli suları çekip, ekleyeceğimiz temizlik solüsyonları ile 45 dakika aralığında yıkarız. Tüm ne kadar madde varsa çözünür ve petek içine zarar vermeyen makine solüsyon temizleyici olmasından dolayı korkmanıza gerek yoktur. Basınçlı su makinesi bu suları çekerken, kirli maddeleri cihazımızdaki bir bölümde biriktirir ve sonrasında bir dizi testler, düzeltme ayarları yapılır ve tadilat, kırma, dökme olmadan petek temizleyen İstanbul firması olarak mükemmel sonuçların alınması için çabalamaktayız.

Fatih Abdi Çelebi tesisatçı fayans, betonu kırmadan cihazla araştırarak su kaçağı tespiti yapan servis olup gelişmiş cihazlarla işlemler yapıyoruz. Cihazla su kaçaklarını bulan firma olarak binada atık lağım kokularını tespit işlemleri yapabiliriz. Atık boruları su kaçırıyor koku yapıyor ise onları denetlemede birkaç cihaz kullanırız. Birincisi kamerayla atık kanalına bakarak sızıntıları bulan firma olarak 30 metre ve daha uzunluktaki alanları içten kırmadan denetler veya gider borusunda basınç ölçerek sızıntı araştırması yaparız. Her iki işlem sonucunda atık borularını tamir eden onarım sıvısı veya tadilat gerekli ise en az zarar verecek kısımdan işlemleri yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55