Ali Kuşçu Tesisatçı

Fatih Ali Kuşçu tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo tıkanıklıkları açma ve petek temizliği hizmetleri verilmektedir. Fatih tesisatçı aynı gün içinde Ali kuşçu mahallesine hizmet sağlamaktadır.

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Ali kuşçu tesisatçı fiyat ve performans açısından 5 yıldız bir teknik servise sahip ve kalite açısından en iyi hizmeti veriyoruz. Her şey tam faturalı ve alt bölmesi ısınmayan petekler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ali kuşçu petek temizliği telefon hattını siz aramadan önce belki daha kötü durumda peteklere bile sahi olabilirsiniz. En iyisi bizi arayın ve petek sayısını bildirin. Ne tadilat, ne daire içinde söküp takma işlemleri olmadan biz işini bilen ustalarımızdan bir ekibi yönlendirelim ve çalışmaları başlatsınlar. Ali kuşçu mahallesi tesisatçı hatlarımız devamlı açık olmakla birlikte çok çeşitli 100’lerce bina içindeki sorunları çözmekteyiz. Güneş enerjisi, kombi veya elektrikli şofbenler, kat kaloriferi olsun bina içine yayılan sıcak su boruları eğer damlacıklar halinde ıslatmaya başlamışsa galvaniz tipi özelliğini yani ömrünü tamamlamış demektir. Ali kuşçu su tesisatı için bunu bulmak için paslanma gibi emareleri dikkate alan termal cihazdan yayılan sinyaller ile binanızın her alanında özenli bir araştırma yapabiliriz. Örneğin, peteklerin hatları zemin fayansları altına döşenebilir ve yaklaşık 10 cm kadar aşağıda olan bu sistemleri sinyal ile inceleyen ve doğruluk payı %100 olan sistemleri kullanıyoruz. En iyi teknikler varken asla ucuzuna kaçmayın, çünkü bu sefer de tadilat masrafları fazla olur.

Ali kuşçu tesisatçı binalarda ne kadar karmaşık türde su geçen tesisat olsa da hepsini zamandan da kazanarak en iyi cihazlar ile dıştan sinyaller ve sesler ile incelemektedir. Ali kuşçu su kaçağı tespiti ile bir bataryadan neden daha az su aktığını ve kirlilik düzeyinin araştırılmasını isteyebilirsiniz. Farklı problemler varsa mutlaka bizlere ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55