Atikali Su Kaçağı Tespiti – 0551 231 83 55

Atikali su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kameralı sistemlere ve aksutik su kaçağı bulma cihazları ile hizmet vermekteyiz. Fatih tesisatçı firmamız en yeni su kaçağı teknolojisini kullanmaktadır.

Fatih Atikali Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Atikali su kaçağı tespiti işini bilen ve görev almaya yetkili sertifikalara sahip personellerden oluşmaktadır. Teknik kadromuz ile sizlere en uzmanlaşmış deneyimlerimiz ile bir binada herhangi bir alandan gelen ve bir türlü yerini tespit edemediğiniz sızıntıları, su seslerini, nem problemlerini bulabiliriz. Komşularınızla probleminiz mi var? Sizin dairenizden alt komşuya sızıntı mı gidiyor? Bizi arayın ve o ıslaklık, belirti, ses ve diğer faktörlerden yola çıkarak cihaz desteği ve analiz güvencesi ile işlemlerimize başlayalım. Atikali su kaçağı tespiti kristalleşme sürecini yapabilecek ilaçlı kimyasallar kullanarak tadilat olasılığını bile ilk baştan yok edebilir. Bildiğiniz gibi bazı boru sızıntıları için mutlaka yerleri bulunduğu zaman, parça değişim aşamasına geçilmesi gerekiyor. Yalnız bu süreç bazı zamanlarda yalnızca kimyasalların o hazne içine cihaz ile gönderilmesi ile gerek bile kalmayacaktır. Zaten su kaçağı bulma teknikleri arasında gelişmiş bir kadromuz var. Örneğin, petek suları bir türlü yüksek derecelere çıkmıyorsa veya iki de burnunuza tuhaf rutubet kokuları geliyor ve biraz daha incelediğiniz de peteklerin etrafı veya beton içine gömülü borularında nemlilik görüyorsanız, keza bu alan içinde bahsettiğimiz ilaçları kullanabiliriz.

Atikali su kaçağı tespiti müşteri taraflı ve kalıcı olarak düzenli bir çalışma planı içinde ve büyük oranda aynı gün söz gelimi bir duvarda kabarma problemini yok etmek için elinden geleni yapabilir. Sizler de sorunlarınızı bizlere anlatın ve onları aşmak için ekiplerimiz kollarını sıvasın.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55