Akşemsettin Su Kaçağı Tespiti – Su Kaçağı Bulma

Akşemsettin su kaçağı tespiti cihazlı tesisatçı firmamız sayesinde kameralı sistemle su kaçağı bulma işleri yapmaktayız. Fatih tesisatçı diğer tesisat firmalarından çok önde tesisat teknolojisini kullanmaktadır.

Fatih Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti servisimiz çoğu zaman en gerekli olan ve sigorta konusunda destek vererek yardımcı olabilecek bir teknik servis ünitesidir. Binalardaki arızaları onarmak için ücret ödemesi yapmanızın gerekli olmadığı ve sigorta şirketinin bunu karşıladığı desteklerimizi söz gelimi bir alt komşuya sızıntı gibi durumlarda almaya ne dersiniz? Akşemsettin su kaçağı bulma olarak bina içlerinde beyhude halde ve ilerleyerek yayılan su akıntılarının alenen açık ve gürültülü veyahut gizli ve sessiz düzeylerde seyreden formlarını sizlere için bulabilir. Burada ıslaklık ve kabarma gibi apartmanlarda genele yayılmış alanların hemen duvar içinde hangi tesisat var ve oradaki yapılacak gerek kamera içlerinden gözlem (atık boruları) gerekse sulardaki sızdırmazlık ayrıntılarının incelenmesi bizim için yeterli olabilir. Elbette su kaçağı bulma işlemi belli bir sıralama içinde gerçekleşir ve bir su vanası, daire içine gelen sıcak su hattında herhangi bir pürüz bulamazsak, teras bölgelerindeki izolasyona dair sızmalar veyahut orada da sıkıntı yoksa lavabo içlerindeki kanalların gözlenmesi gibi ayrıntılar ana çalışma sistemimiz içinde yer alır.

Akşemsettin su kaçağı tespiti ekipleri varken duvarda kabarma etkisinin binadan geçme süresi gerçekten son derece hızlı şekilde ilerleyecektir. Çünkü ıslanmaları durdurmak, kurumanın oluşması için zemin hazırlamaktır. Yalnız kısmi bir takım dolgu ile kapatma veya eksik işçilik gibi bizden daha zayıf düzeydeki firmaları tercih etmeniz durumunda o problem kendiliğinden geçmeyecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55