fatih pimaş açma

Fatih pimaş açma ekibi olarak tıkalı tuvalet , lavabo , kanalizasyon ve yağmur giderlerini kırmadan sökmeden bozmadan robot cihazlarımızla açıyoruz. Üstelik tüm fatih bölgesine indirimli fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Fatih pimaş aç sorunu gözünüzde fazla büyütmenize gerek yok tıkanıklık ne kadar hat safhaya ulaşmış olsa bile elektronik cihazlarımız ile boru içinde nerede oluşum meydana gelirse gelsin biz tamamen açabiliyoruz.

Fatih Tıkalı Pimaş Açma

Fatih pimaş açma ustalarımız boru içindeki yağlar, çeşitli endüstriyel üretim olan ambalaj atıklarını dahi oradan daha fazla mesafeye alması için çalışmaktadır. Örneğin tuvalete çocuk bezi atılırsa bir hayli tıkayacaktır ve su neredeyse hiç geçmeyecek olduğu gibi klozete doğru çıkacaktır. Klozet su tankı ne kadar büyük hazneli ise taşma olasılığı o kadar artabilir ve üst üste birkaç kere sifon çekmeniz durumu iyice kötüleştirebilir. Bu durumda taşkınları azaltmak için klozet pompası ilk çare olabilir. Fatih tıkalı pimaş açma çocuk bezi büyük bir cisim olduğu için yakalama pençesini takarak onu kıstırmayı deneyebiliriz ve çıkartmak biraz daha kolay olabilir. Zaten atılan bu bez boru içinde fazla ilerleyemez ve genelde 1-2.ci metrede durup kalacaktır. Lakin elimizin ulaşamayacağı bir noktada yer aldığı için tıkanıklık açma cihazını kullanmamız gerekli. Ayrıca fatih pimaş görüntüleme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fatih pimaş açma sadece çocuk bezleri değil, peçete hatta tuvalet kağıtlarına bağlı olarak bile atıkların tutunma ve boruda kalma ihitmaliniz bir hayli azaltıyoruz ve asla umutsuz olmanıza gerek yoktur. Onu tutup geri tesisattan çıkartmamız genelde 15 dakika içinde olmaktadır ve en ufak maddi kayıp yaşanmasına imkan vermeden bunu yapabilecek ekipmanlarımız var.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55