ayvansaray su tesisatçısı

Ayvansaray su tesisatçısı olarak robotla tıkanıklık açma , makineli ve ilaçlı petek temizliği ve cihazlı su kaçağı tespiti hizmetlerimiz mevcuttur. Firmamız peteğin içine sıkışmış kireç ve pasları temizleyerek petek delinmesine neden olan korozyon maddelerini de petek temizliği ile yok edilebilir. Korozyon peteklerde su kaybı ve maddi hasar oluştursa da ilaçlı kapatıcılar ile tadilat seçenekleri yer almadan onarımlar yapabiliriz. Bazı sıcaklık ölçümleri ile suları hep soğuk kalan petekleri bulup o sistemdeki su ile birlikte kirliliği özel solüsyonlar ile çekebiliriz. Solüsyonun gücü ile sert ve sabit kalmış nesneleri de sorunsuz alabiliriz. Kalorifer temizlemenin faydası nedir? 25 dereceden 30’lara ve üstünü bile görebileceğiniz petekler olmasının dışında peteklerin ısınırken yakıt tasarrufu yapması da ekleyebiliriz.

Ayvansaray Robotlu Su Tesisatçısı

Fatih Ayvansaray su tesisatçısı atık su sistemlerinde kaçak tespiti yapan su kaçağı tespiti alanında cihazlar kullanan firmadır. Atık su tesisat denetimi kanallardaki ufak sızıntı veya çatlama gibi durumları araştırmamızı sağlar. Örneğin dedektör taraması atık doluluğu olan alanı görmemizi sağlar. O alana kanal içinden kamerayla bakabiliriz. Koku tespit cihazlarımız da vardır. Boyalı su tekniği gibi bazı yöntemler ile direkt hangi boru parçacığının sızdırdığını buluruz. Onarım için ilaç veya tadilat gibi iki seçenek yapılacak araştırma ile netleşecektir. Ayvansaray tesisatçı firmamıza ulaşmak için 0551 231 83 55 numaralı telefonumuzu da arayabilirsiniz.

Ayvansaray su tesisatçısı tıkalı gideri kamerayla keşfeden firmadır. Kanal içindeki yoğunluğun uzaklaştırılması, tesisat içindeki tıkanma oluşturucu atıkların kamerayla görülmesi ile olabilmektedir. Bulanık ise su cihazımızda ki açıcı yayı kullanır ve temizledikten sonra görüntüleriz. Örneğin, duşa kabin teknesindeki su gitmiyor, tıkandı ise süzgeç haznesindeki bölgeden yayı gönderir, tıkanıklık açma cihazının tesisattaki nesneleri hareket ettirmesini sağlarız. Uzaktaki hatlara kadar yayın ulaşabilmesi nedeniyle sorun büyümeden ve tadilat işi olmadan giderilebilir. Ayvansaray cihazlı su tesisatçısı firmamızın garantili hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55