fatih edirnekapı tesisatçı

Fatih Edirnekapı tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , makineli tıkanıklık açma ve kombi petek temizleme servisleri vermekteyiz. Peteklerin soğumasını çözen firmayız. Kaliteli petek temizliği için kirecin , pasın çözünmesi cihazın ürettiği basınçlı su ile alınması gerekir. Her tür petek sistemlerinde kullanılabilir ve soğuk petek şikayetindeki ılıklığın nedeni maddelerin kombi gibi sistemleri tıkamasına engel olarak cihazımızda birikmesini devir daim süresi olarak bir saat gibi çalıştırılması ile elde ederiz.

Edirnekapı Su Kaçağı Tespiti

Fatih Edirnekapı tesisatçı tıkalı sıcak su borusu açan firmadır. Kireçlenen sıcak su borusunda tıkanıklık açma için cihaz ile yıkama sıvısı göndermekteyiz. Bazen tesisat yetersiz döşenmiş olabilir ve bu gibi bazı araştırmalar haricinde kirliliği de araştırarak kesinlikle sorunu gördükten sonra müdahale etmekteyiz. Örneğin, banyonun taşan pimaşı , yer süzgeci , küveti , duşa kabini gibi durumlarda kanal içinden görüntü sağlayacak kamera ile incelenmesi ve atık bulduktan sonra yine kırmadan tesisatın içini temizleyen özel robot açıcılarımız ile sorunu da yok edebiliriz.

Fatih Edirnekapı tesisatçı cihazla yapılan Edirnekapı tesisatçı su kaçağı tespiti servisidir. Su kaçakları kırma yapılmadan nokta görülebilir. Örneğin duvarda hiçbir ıslak alan göremiyor olabilirsiniz. Fakat elinizle dokunduğunuzda hafif nemli olduğunu fark ediyorsunuz. O alana termal kamerayı tutar ve duvardaki nemlenme , ıslanma bölgesini araştırarak , oradan tesisat geçiyor mu , geçmiyorsa suyun ıslaklığını cihazla takip etme , yan veya üst kata ilişkin sızıntı noktasını tam olarak bulma gibi işlemler uygulayabiliriz. Edirnekapı tesisatçı firmamız ile en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55