edirnekapı tesisatçı

Edirnekapı tesisatçı ile sorunlarınızı çözüme kavuşturma yolunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı garanti etmekteyiz. Biz Fatih semtinin en büyük tesisat firmalarından bir tanesi olarak kurumsal yapımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte çalışmakta ve bu çalışmalarımızı garantili olarak yapmaktayız. Bu nedenledir ki kısa zamanda pek çok semtte tanınmış hale gelmiş ve aranan bir tesisatçı olmayı başarmış durumdayız. Sizler de tesisat sorunlarınızı acemi ellerden kurtarıp alanında tecrübeli, eğitimli ve profesyonel olarak çalışan ekiplerimize emanet etmek isterseniz hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Firma yetkililerimiz günün her saati ve haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir.

Fatih Su Tesisatçısı

Fatih edirnekapı tesisatçı firmamıza gelen en büyük şikâyetlerden bir tanesi su kaçağı sorunudur. Özellikle de eski yapılar içerisinde bulunan su tesisat boruları belli bir zaman sonra çürümeye yüz tutmakta olup su sızıntısı sorununu meydana getirmektedir. Ancak bu noktada en büyük problem binaların su tesisat borularının duvarların içerisinde yer almasıdır. Duvarların içerisinde yer almakta olan bu boruların tam olarak neresinden sızıntı verdiğini tespit etmek son derece zor bir işlemdir. Zira her zaman için duvarın nemli kısmının arkasındaki noktada kaçak olduğu doğru olmayabilir. Bu nedenledir ki pek çok tesisat ustası önceden birkaç yeri kırmak zorunda kalmaktaydı. Bu durum da evde büyük hasarların meydana gelmesinin yanı sıra çok zaman almakta ve arkasında temizlenmesi gereken bir sürü yer bırakmaktaydı. Ancak bizler edirnekapı su tesisatçısı olarak kırarak tespit işlemi yapmak yerine son teknoloji su kaçağı bulma cihazı ile işlem yapmaktayız. Bahsettiğimiz cihazla su kaçağı tespit etme işlemi sayesinde kesinlikle evin hiçbir yerine zarar vermeden, kırmadan ve dökmeden işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlere hem zamandan tasarruf yaptırmakta hem de sizleri büyük zahmetlere katlanmak zorunda olmaktan kurtarmaktayız.

Eğer ki siz de bulunduğunuz yapı içerisinde duvarlarda nemlenme, küflenme, yer yer su birikintileri, su faturasının nispeten fazla gelmesi gibi durumlar ile karşı kaşıya kalıyorsanız hiç vakit kaybeden bizleri arayınız. Bu şekilde çok kısa bir sürede evinize gelecek ve sorununuzu gidereceğiz

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55