karagümrük tesisatçı

Karagümrük tesisatçı servisi 0551 231 83 55 , Cihazla su kaçağı bulunur, robotla tıkalı gider açılır , iyi ısıtmayan petekler özel makineler ile temizlenir ayrıca tüm su tesisatı arızaları için Fatih semtinde oturan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Fatih Tesisatçı

Karagümrük tesisatçı, son dönemde bünyesine kattığı teknolojik makineler ve alanlarında uzman, profesyonel işçiler göz önünde bulundurulduğunda bu sektörün öncüsü olduğunu ve bu işi en iyi kendisinin yaptığını ispatlamaktadır. Gerçekten de yaptığı işler değerlendirildiğinde, sahip olduğu teknik imkanlar sayesinde tesisat ile ilgili olarak akla gelebilecek her türlü konuda çok pratik ve en az maliyetle hizmet sunmaktadır. Bu da müşteri çevrelerinin neden bu firmayı tercih ettiğini ortaya koymaktadır.
Fatih karagümrük su tesisatçı , kombi tesisatı ve kalorifer sistemi ile ilgili olarak akla gelebilecek her türlü aksaklıkları giderme ve tamir etme, petek temizliği ve bakımı konusunda, tuvalet tıkanıklığı açma işleminde, tesisat borularında oluşabilecek her türlü arızalanmalarda son derece hassas çalışmaktadır. Ve bünyesindeki işçi gücünü teknik imkanlarla birleştirerek müşterilerine son derece kaliteli hizmet sunmaktadır. Kalite kriterlerinden hiçbir zaman vazgeçmeyerek bu konuda çok sert kurallara sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Günlük yaşantımızda her an tuvaletlerimiz ya da mutfak- banyo- tuvalet lavabo giderlerimiz tıkanabilmektedir. Çünkü bu tarz problemler, günlük kullanımdan kaynaklanan olağan problemlerdir. Mutfakta her gün yemek yapılıyor olması ve yemek yapım aşamasında ya da bulaşık yıkama aşamasında ister istemez lavaboya yabancı cisimlerin, yemek artıkların atıldığı ya da ağır yemek yağlarının lavaboya dökülüyor olması, lavabo borularının tıkanmasına neden olabilmektedir. Yine aynı şekilde banyo ya da tuvalet lavabolarının, saçlarımızdan ya da vücudumuzun başka bölgelerinden dökülen tüylerden dolayı tıkanması mümkündür. Ve yine aynı şekilde insanlar, tuvalet ihtiyaçlarını giderdikten sonra kullandıkları tuvalet kağıtlarını tuvaletin içine atabilmektedirler. Bu da tuvalet kağıtlarının suyu emme özelliği göz önünde bulundurulduğunda, suyun içinde şişerek tıkanıklığa neden olduğunu söylemek mümkündür. Bu tarz tıkanıklıklar eski klasik yöntemler kullanılarak giderilmeye çalışıldığında son derece zor şartlarda giderilmekteydi. Fayanslar ya da duvarlar kırılarak tıkanıklığa neden olan tortunun hangi bölgede olduğu tespit edilmeye çalışılmaktaydı. Bu da maliyeti arttırmaktaydı. Ama Fatih karagümrük tesisatçı sahip olduğu teknolojik makinelerle bu tıkanıklıkları çok kolay bir şekilde gidermektedir. Çünkü robot adında makinesi, bilgisayar sistemli olup görüntüleme özelliğine sahiptir. Bunun sayesinde herhangi bir kırma işlemi yapmadan tıkanıklığın hangi bölgede olduğunu tespit edip bertaraf etmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55