Fatih Tesisatçı

Fatih Tesisatçı servisine hoşgeldiniz firmamız tesisat teknolojisini kullnarak profesyonel servisler vermektedir. Yapılarda oluşan gizli su kaçaklarının yerini etrafı kırmadan dökmeden bilgisayarlı sistemle tespit ederek gereken onarım işlemlerini o alanda yapmaktadır. Gider tıkanması sorunları hepimizin başına gelebilir özellikle lavabo tıkanması bireysel deneme yöntyemlerine rahmen tıkanıklık açılmıyorsa bizi arayarak kanal açma makine sistemi ile tıknaıklıkları açtırabilirsiniz fatih tesisatçı servisi hizmetinize sunulmuştur.

Alt Kata Olan Su Sızıntı Tespiti

Alt komşuya bir yerden su akıyor ama kirli mi yoksa temiz su mu ? Belli değil sıradan tesisatçılara evinizi teslim etmeyin çünkü onlar suyun çıktığı bir kaç noktadan rastgele kırımlar yaparak sorunlu bölgeye ulaşmaya çalışır ancak bu yöntemle bütün ev kırımaktan kurtulamaz dolayısı ile size hem tamirat hemde tadilat masrafları çıkar. Firmamız su kaçağı bulma cihazlarına sahiptir böylelikle arıza tespiti yaparak sadece arızalı bölüm onarımı yapılır etrafa zarar vermeden kısa yoldan sonuç oldaklı çalışıyoruz. Fatih su kaçağı tespit ekibi ; akustik dineleme cihazlarına , termal kameralara ve su tesisatı test pompalarına sahiptir.

Lavabo – Küvet ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kullanım suyu tıkanıklıkları çeşitli maddelerin giderlere atılması ile meydana gelmektedir. Önelimi oldukça basittir her şeyi su ile gittiğini düşünerek gider borularına atılmaması . Örenek olarak ; tuvalet kağıdı ve selpak peçeteler klzoet içine atılmaması gerekmektedir. Bulaşık yıkarken yemek artıkları çöp poşetine atılmalıdır aksi taktirde gider eslerinde birikim olur ve zamanla su geri vermeye başlar.

Tıkanıklığa nasıl müdahale ediyoruz ?

Kanal açma robotları kullanarak tüm atık su tıkanıklıklarına müdahale edebiliyoruz. Robot sisteminde etraf kirlenmez asla geçici çözüm üretmez çünkü 20 metre yayı vardır atıları logar dışına veya geri çekerek garantili bir şekilde temizlenmektedir. Garanti şu şekilde verilir kanal açıldıktan sonra açılan yer kamera sistemi ile görüntülerin çünkü oraya daha birşey atılmayacağının garantisi yoktur siz atmasanız bile bina sakinleri atsa dahi o gider tıkanır ve genellikle bu sıkıntıyı en alt katta oturan daire çeker malesef bu sorun binanın ortak gider sorunudur. Tüm atık su gider tıkanıkları açımı için bizi arayabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz gerekenler ;

Bireysel müdahalelerle başınızı derde sokmayın , kimyasal ilaçla tıkanıklık açmaya çalışan bir bireyin kolları yandı kanal haberlerinde bu haber yer almıştır. Zaten kimyevi maddeler giderin içinde bulunan contaların erimesine neden oluyor dolayısı ile ilerde su kaçakları meydana getirebilir.

Firmamız tüm tesisat arızları için hizmet vermektedir. Sayfamızda diğer tesisatçılarda bulunmayan özelliklerden ve servislerimizden bahsettik ( Su arıza tespiti, Tıkanıklık açma ve Petek Temizliği) için Fatih Tesisatçı ekibini arayanız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55