karagümrük tuvalet açma

Karagümrük tuvalet açma firmamız gider borularının görünmeyen kısımlarında oluşan atık birikintilerini kırmadan tuvalet gideri açma servisi ile açıp temizlemektedir. Tıkanan tuvalet için makineli robotu olan kanal açma servisiyiz. Tıkanan tuvalet gideri nasıl açılır? Ağırlı ve hacmi giderek artan , kanal içini dolduran nesnelerden kurtulmadığınız sürece tıkanma sürecektir. Sıvı tuvalet açıcı ilaçlar , ürünler ve kimyasallar bir noktaya kadar yardım eder. Basit tıkanmaların üstesinden gelmenizi sağlayabilir. Fakat yine de gereksinim duyarsınız. Fakat atıkları görüntüleyen robotlar ile çözüm son derece hızlı ve güvenilir olarak sizlere sunulmaktadır.

Karagümrük Tıkanıklık Açma

Fatih Karagümrük tuvalet açma tıkanmış tuvaleti kameralı pimaş temizleme robotuyla açan servistir. Giderdeki kanal için sorunların lağım borusu içine takılacak kamerayla görüntü alınmasını yapıyoruz. Uzun pimaş boru fark etmeksizin 10’larca metre derinliğe ve uzağa gidebiliriz. Robot ve tazyikli su ile tuvalet tıkanıklığı açma teknikleri sırasında hiçbir kırma dökme kesinlikle olmaz. Kanaldaki yoğunluğun yerini saptar ve en iyi kavrayacak , geride bırakmayacak ve yavaş bir tempo ile alıp kanalizasyona götürecek açıcı aparatı çelik kıvrımlı yaya takar ve onun da cihazla bağlantısını yaparız. Ek yay takılması ile yine 10’larca metre derindeki alanlara kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. Alt kat komşu tuvaletinde tıkanma gibi durumların sizleri etkilemesi gibi kronik durumlardan yağışlı, yağmurlu havalarda tuvalet tıkanıyor gibi genelde alt yapı sorunlarıyla alakalı durumlara kadar hepsini kameralı robotla araştırabiliriz.

Karagümrük tuvalet açma tıkanan tuvalet giderini garantili açan firmadır. Tuvalet borularında ki tıkanmalarda olsun lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde ve her türlü tıkanıklık açma servisinde garantili hizmetimiz bulunmaktadır. Uygun ekonomik fiyatlarla tuvalet gideri açma hizmeti almak istiyorsanız internet sitemizdeki numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55