Fatih Küçük Mustafa Paşa Tesisatçı

Fatih Küçük Mustafa Paşa tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz bulunmaktadır.

Küçük Mustafa Paşa Tesisat Telefonları

Fatih Küçük Mustafa Paşa tesisatçı lağım borusuna sıkışmış tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, temizlik bezleri, sigara izmaritinin tuvaleti, lavabo kanalını, pisuarı tıkaması gibi sorunlarda tıkanıklık açma işlemlerinde direkt lağım borusuna makine ile müdahale ediyoruz. Sıkışmış sayısız nesneleri istinasız kanalizasyona gönderiyoruz. Bazen ise pimaştan yabancı cisimleri geri çıkartma işlemi de yapabiliriz. Örneğin, bir saat, telefon, oyuncak tüm bunları da kamera ile görerek inceleme avantajımızdan yararlanarak sürdürüyoruz ve kesinlikle garantili pimaş ve giderdeki atıkları temizleme konusunda bizi aramalısınız. Fatih Küçük Mustafa Paşa tesisatçı özel kimyasal solüsyon ve petek temizliği için makine kullanan tesisat firmasıdır. Makul fiyatlar ile rahatça ısınmanızın önünü açmaktayız. Deneyimli ekibimiz, modern cihazları kullanarak tüm kirli kalmış petek sularını ve içteki maddeleri alarak cihaz ile anında arıtılmasını sağlamaktadır. Burada kastettiğimiz sudaki çeşitli maddelerdir. Asıl petek tıkanması yapan da kışır, tortu, çamur, kireç oluşumlarıdır ve bu cisimler alındıktan sonra ilk ısıtmada artık kombi derecesinin daha düşük seviyeye indirildiği anda bile petek ısılarının daha yüksek olduğunu görebileceksiniz.

Fatih Küçük Mustafa Paşa tesisatçı bina içi atık ve temiz su tesisatında su kaçağı tespiti için küçük parmak kameralar ile gider içlerinde ve ses, bar basıncı gibi ölçümler ile bina yüzeylerinde tarama yapmaktadır. 30 metre gider içi kamera kablo uzunluğu ile geniş bir alanda tarama yapıp hasarlı kısımları görüp, önlemler alabiliriz. Ses tarama sistemi ise betona veya fayansa değdirilir ve o noktanın hemen altındaki ses frekansları artırılır, bazı filtrelemeler de yapılarak en net ölçüm ile sorun görülür, önlemler alınır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55