Fatih Su Tamircisi Cihazla Su Kaçağı Bulunur

Fatih su tamircisi ile kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve her türlü tesisat sorunlarına müdahale için bizi arayınız. Fatih tesisatçı modern yöntemler kullanarak su kaçaklarını bulunur , tıkanmış gider borularınıda robot cihazla açar.

Fatih Musluk , Klozet , Sifon Tamiri

Fatih su tamircisi fark oluşturma anlamında lavabo süzgeç altındaki el ile ulaşılabilen bölgelerde tıkanıklık veya oradaki kaçakları durdurma şeklinde kendisini sınırlamamıştır. Amacımız daha ileriye ulaşmaktır. Örneğin lavabo ile direkt duvar arasında değiştirilebilen o parça üzerinde işlem yapmak son derece kolaydır. Yalnız bunu elinizin ulaşamadığı veya içini göremediğiniz, örneğin 20.ci metrede boru içinde hiçbir yeri kırmadan uygulamak gerçekten başarıdır ve üst noktada yer aldığınızı bir göstergesidir. Fatih tesisat tamircisi ile pimaş içlerini pırıl pırıl yapabiliriz. Kanal açma fonksiyonları ile atıkların her birini hızlıca temizleyebiliriz. Ayrıca etrafta temiz su kaçağını andıracak kokusuz ve zemindeki parkeleri hafif yıpratan, kabartan ve un ufak olmasını sağlayacak hadiseler varsa mutlaka bizleri aramalısınız. Çünkü biz beton içinde hiçbir tesisat olmadığı halde kuru kalamayan bölgelerden başlayacağımız incelemeler ile yerlerini hızlıca bulabiliriz. Eğer betonun hemen içinde tesisat varsa onun gerçekten suyu sızdırdığından emin olacak ses analizlerini de uygulayarak görebiliriz. Kısacası analiz yöntemleri, yanlış yapmamamız için bizlere yeterince yardımcı olmaktadır.

Fatih su tamircisi uzmanlarımız kesinlikle tavanların ıslak halde durması, her yağmurda apartmanı neredeyse su basması gibi şikayetlere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Soğuk kış günlerinde boru patlamaları, içlerindeki suyun donması ile olduğu açıktır ve sizin bunu erkenden fark etmeniz binanızı korumanız anlamına gelecektir. Bu sebeple her ne kadar pek bir belirtisi olmayan koşullarda olsa en azından araştırma için bizleri seçmenizi öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55