İstanbul Fatih Su Tesisatçısı

İstanbul Fatih su tesisatçısı firmamızda bölgedeki tüm setmlere su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmetleri vermekteyiz. Fatih tesisatçı aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Fatih Su Tesisatçıları

Fatih su tesisatçısı uygulama içerikli eğitimleri ile personellerine gerekli tüm bilgiyi aktarmak istemektedir. Her zaman yeni teknikler oluşur ve bizim de işlerimizde zamanı mantıklı kullanmamız lazımdır. Gerektiğinde çeşitli seminerlere katılmalarını sağlayarak onları belki hayat boyunca devam edecek bir eğitime sokarız. Ne kadar tecrübeli olsalar da yeni teknikleri kapmak, kaliteyi de artırmak demek değil midir? İstanbul Fatih su tesisatçısı son birkaç senede büyük atılım içine girmiştir. 10 sene öncesi ile şu andaki sistemlerimiz arasında fark vardır. Bizde vaktiyle klasik yöntemleri kullandık yalnız zamanla onu da aşarak daha ileriye taşımasını bildik. Bir fabrikadaki tuvaletlerin tıkalı kalması için helezon yay gibi metal araçlar ile bir yere kadar ulaşma imkanız vardır. Atık gitti mi? Tekrar tıkanır mı? Ne kadarını temizledim? Kamera yoksa zaten anlamanız zordur? Ayrıca birkaç kilo sırf sert halde kalmış ise ustanın kol gücü ile denenen bu teknikte bazen işe yaramaz. Biz atığı parçalama amaçlı çalışma yaparız. Teknikerlerimiz ile biraz asitli eritici karışım ile yumuşaması ve alan açılmasını sağlarken nasıl bir hamurun içine blender eklersiniz ve karıştırma tuşuna bastığınızda hareket eder işte bizde bunu robotumuz ile yapmaktayız.

İstanbul Fatih su tesisatçısı aşırı bir zamanda binalarınıza gelmeyecektir. Bizim destek verdiğimiz semt ve mahalleler bellidir. Eğer bu yazımızı okuyorsanız, arayın ve problemi anlatın, adresinizi belirtin. Hızlıca gelelim ve sorunları yok etmeye çalışalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55