Fatih Su Kaçağı Bulan Tesisatçı 0551 231 83 55

Fatih su kaçağı bulan tesisatçı olarak kırmadan dökmeden kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Fatih tesisatçı firmamızda mondern tesisat kaçak tespit cihazları kullanılmaktadır.

Fatih Su Kaçağı Bulma

Fatih su kaçağı bulan tesisatçı hizmetlerimiz içerisinde binanızın katı, ahşap veya betonarme olması, kullanılan tesisatın ne çeşit yer aldığı gibi ayrımlar yapmıyoruz. 30-40 sene önceki tesisat giderlerini kullanıyorsanız sorun değildir. Zaten 2 cm çapından daha geniş olacağı için bizim analiz yapmamızın önünde bir engel teşkil etmemektedir. Fatih su kaçağı bulan tesisatçı servislerimiz ile artık harabe ve yıkıntı haline gelmeye başlayan ne kadar aklınıza ilgili tesisatlar, bataryalar ve benzeri sistemler varsa hepsi için kaçak analizleri yapabiliyoruz. Bahçe katında yer alıyorsanız aslında bahçenin sulanması veyahut yağmurlu havalardan sonra oluşacak nem evlerinizi vurabilir. Duvarlar ıslanır ve iç taraftaki odalara bu etki yansıtılır. Veyahut bu yazdığımız iki faktör yer almıyorsa fakat duvarlar ıslanıyor, hatta zeminden bir miktar kendiliğinden su geliyorsa o halde sızıntı analizlerini yapmamızda fayda vardır. Bodrum kat veya bahçe kat olsun apartmana dair ne kadar tesisat varsa bir bölümü o kısımda yer alır. 20 kadar daireye sahip olan atık giderleri için logar hattı, peteklere su basılacak tank, temiz su üniteleri ve daha bunları artırmak mümkündür. Ayrıca hemen üst katlardaki kanallarda belki sızıntı da olabilir. Fatih su kaçağı tespiti yapan firma sayesinde aynı gün su sızıntısı problemlerinden kurtulacaksınız.

Fatih su kaçağı bulan tesisatçı personellerimiz sadece ıslaklıktan hareketle cihazları o bölgelere tutulması ile gerçekten avantajlı şekilde problemi öğrenebilmektedir. Her ıslak duvarın arkasında tesisat vardır ve kaçak %100 buradadır şeklinde kural yoktur. Bunu önemsemeden duvarı kırmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55