kocamustafapaşa su tesisatçısı

Kocamustafapaşa su tesisatçısı su arıza tespit cihazı ile hizmet veriyor .Su kaçaklarına sahip olan bir ev yada ofiste hangimiz yaşamak isteriz ki? Sürekli su sızıntı seslerinin 24 saat devam etmesi, çalışma yada dinleme vakitlerinde kalitesiz zaman geçirmek ve belki suların tamamen kesilmesinde çözüm olunacağı gibi fikirler ile hareket etmez miyiz? Fakat Fatih tesisatçı olarak sizlere bu sorunu aşabilmeniz için hızlı ve kolay çözüm önerileri ile yanınızda olduğunuzu, su kaçaklarının tespitinin zor olmadığını, aksine yığınla tadilat yerine sadece yapılması gereken çalışmanın küçük bir bölgede yer alacağını belirtebiliriz. Kocamustafapaşa tesisat hizmetlerimizin kalitesini, İstanbul’un tüm ilçelerinde sunmaya devam ederken, son teknoloji ekipmanlarımız ve cihazlarımız ışığında sağlıklı ve sorun giderici kararlar vererek, geçici değil kalıcı çözümler ile ev, ofis, farklı binalar, toplantı salonları, kamu binaları ve daha buraya yazamayacağımız çok sayıda yapı için tam çözümü firmamızdan bulabilirsiniz.

Fatih Kocamustapaşa Tesisat 212 521 13 86

Kocamustafapaşa tesisatçı personelimizin sizin yanınıza geldiği zaman su kaçakları için ilk yapmaları gereken işlem, sizlerden bazı bilgiler almak olacaktır. Tabi ki tek dayanağımızın bu olmadığını akustik cihazlarımız ile tüm binanın duvarlarını dinleyebileceğimiz mekanizmalar ile tam bir taramayı fazla zaman geçmeden tamamlayabiliriz. Sorunlu olan bölge bir yada birkaç tarafta olabileceği ve sonradan aynı şikayetlerin tekrarlanmaması için tam çözüm üretmenin bilincinde olarak, analizlerimizi tamamlarız. Bildiğiniz gibi su kaçaklarının olduğu binaların duvar yada fayans bölgelerinde bir miktar nem yada parkelerinizde kabarma gibi ilk teşhisler göze çarpıyorsa, sorun büyüyor olabilir. Sorunlar ilk ne zaman oluşmaya başladıysa, müdahaleler ilse bu tarihe yakın zamanda başlaması binanızın değer bakımından düşmemesi için önemli olduğu kadar, bina beton ve kirişlerdeki çatlaklardan sızabilecek sularında önüne geçmemiz için dikkate değer bir ayrıntıdır. Sorunların büyümemesi için duvar ve fayanslarının arka bölümündeki boru tesisatınızın adeta röntgenini çektiğimizi, ses analizleri ile hangi oda ve arka planlarda sızıntı yada su kaçaklarının olduğunu anlayarak yapılması gerekenleri, olabildiği kadar fazla vakit geçmeden tamamladığımızı bilmenizi isteriz.

Başarımızdaki bir diğer kıstas ise kocamustafapaşa su tesisatçısı personellerimizin uzun süredir firmamızın iş bölümünde yer alması ve kazandıkları tecrübeleri, iş hayatına yansıttıkları için tam ve kalıcı çözümlere giden yolda firmamızı güven ile seçmemeniz için herhangi bir nedeniniz yok. Daha detaylı bilgi ve profesyonel destek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55