Hobyar Tesisatçı – Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Hobyar tesisatçı ekipleri kırmadan su sızıntısı tespiti ve tıkanan tuvaleti açmak için profesyonel yöntemleri tercih eder. Gider bölgesi zemindeki fayansın hemen altında. Yalnız neden birçoğunu kırmak zorunda kalalım ki? Bu yöntemler geçmişte kaldı ve zorunlu değilsiniz. Hobyar tıkanıklık açma sistemimiz ile yapılan atığın geçtiği bölgelerde önce kamera sonra ise atık bulunması ile kirliliğin önce bir aradaki formunu parçalamak, sonrasında basınçlı su ile ortadan kaldırmaktır.

Fatih Hobyar Su Tesisatçısı

Hobyar tesisatçı daireniz içindeki hava sıcaklığı bakımından petek kullanım ve yalıtım performansını artırma konusunda destekleyici iç temizlik aktivitelerini uygulamaktadır. Hobyar petek temizliği ekipleri tüm tesisatın en ücra ve uzak bölgelerini dahi bakımın yapacaktır. Petek tamamen kapalı bir sistem ve ilk başta ısınan su neden 20 metre uzaktaki petekte 5 derece düşük durumda olsun ki? Tek yapmamız gereken tarafımızdan uygulanacak olan temizlik cihazları ile mükemmel bir bakım. Sonuçlara inanamayacaksınız ve mutlaka yaptırın.

Hobyar tesisatçı musluk başlığının boşa dönmesi, borulardaki aşırı sıcak veya soğuk yüzeylerin araştırılması ve akabinde pas ve kireç gibi etkilerin bulunması görevlerini üstlenebilir. Hobyar su tesisatı mikro gözlem kameraları ile insan elinin bile asla sığamayacağı düzenekte olan dar ve kavisli, uzun ve bina içinde pek çok yere ulaşan gider kanallarında dolaşabilir ve arızaları tahmini değil gerçeklik payı yüksek olacak düzeyde anlayabilir. Her zaman şans değil teknik ve bilgisayar destekli tesisat sistemlerinden yararlanılması gerektiğini düşünüyorsanız bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55