fatih tuvalet tıkanması açma

Fatih tuvalet tıkanması açma için evinize gelen tesisatçıların asla borulara zarar vermemesi gerekli ve şu andaki kırılmamış ve dökülmemiş betonları da gereksiz kırmaması gereklidir. Temizlik birinci önceliğimiz ve sorunun nasıl meydana geldiğinden, nasıl çözülmesi gerektiğine kadar sizlere destek olarak ekip firmamızda çalışmaktadır.

Fatih Tesisatçı İski Kanalizasyon Açma Yetki Belgelidir

Fatih tuvalet tıkanması açma tüm müdahalelerimiz garantili olup onarım, servis, tıkanıklık açma gibi işlemlerde ayrı ayrı ücretler almıyoruz. Yeni yada eski nesil tuvalet kullanın, hepsi için uygun cihaz bulunmakta olup lağım kokusu gibi ağır sorunları bile yok edecek ve tesisatları tamamen temizleyecek tekniği sizlerle hemen paylaşalım. Fatih tuvalet tıkanıklığı açma %100 başarılı olduğumuz teknik robot mekanizma olup, yemek artıklarından tutun, erimeyen ıslak mendillere, kireç tutmuş temizleyiciler, deterjanlardan, yağ tıkanıklıklarına yada çocuğunuzun oyuncağına kadar hepsini gider kısmından uzaklaştıracak şekilde müdahalemiz olacaktır. Ayrıca fatih iski kanalizasyon açma yetki belgelerimiz vardır.

Fatih tuvalet tıkanması açma giderlerin arasındaki contanın artık içindeki atıkları ve suyu tutamamasından dolayı sularda akmalar olabilir ve buna atık maddelerin artık dayanılmaz ölçülerde, boruda baskı oluşturacak şekilde artması da bir ihtimaldir. Cihaz gider içine yerleştirilir ve ne kadar köşe bucak varsa rahatlıkla dönebilirken onu kontrol eden personelimizdir ve atıklar birkaç noktada bile oluşmuş olsa onu oradan söküp atacak şekilde hamlemiz mutlaka olacaktır. Zamandan kazanın ve klozet kokuları, tıkanıklarla beraber kâbusunuz olmaktan çıksın. Fatih tuvalet açma servisimizi hemen arayın tıkanıklığı kırmadan açalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55