Fatih Mercan Tesisatçı ve Su Tesisatçısı 0551 231 83 55

Fatih Mercan tesisatçı ve su tesisatçısı hizmetleri ;  Kameralı su kaçağı tespiti , Robotla tuvalet , lavabo Tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri verilmektedir. Fatih tesisatçı aynı gün içinde Mercan mahallesi bölgesine en yakın tesisatçı hizmetini hızlı bir şekilde vermektedir.

Mercan Cihazlı Su Tesisatçısı

Fatih Mercan su tesisatçısı tavandan akan ve etrafı ıslatan sular, belki kokulu sıvı atıklara maruz kalıyorsanız, incelemeleri ve analizleri tamamen binaları koruyacak suretle yapabilen uzmanlarımızla görüşmenizi önermektedir. Fatih Mercan tesisatçı ve su tesisatçısı sizlere rahatsızlık veren bir bataryanın akmamasında belki içindeki maddelerin boruyu tıkaması, fittings bölmelerinde aynı şikayetin deva etmesi gibi olasılıkların her birini dikkatli şekilde inceleyecektir. Yaşam alanlarınızda sırf bir tıkanma oldu diye her yerde balyoz ile kırılması ve hatalı işlem yaptıktan sonra bazı tesisatçılarda olduğu gibi “kusura bakmayın, zararınızı karşılayacağız” diyerek ortadan kaybolmaları ve mağdur olmanız gibi şikayetlere son diyebiliriz. Çağrı merkezlerimiz sürekli açıktır. Pisuar tuvaletleri bilirsiniz ve onların atık borusu sızdırmaya başlarsa yoğun olarak beton içine geçmesi suyun dengesizce beton tarafından emilmesine neden olacaktır. Eğer bodrum katında otoparkı olan bir AVM yöneticiyseniz fark edildikleri anda oradaki tüm atık borularını (pisuarlara ait) inceleyebilir ve bunu gider içlerine kamera aktarılması, canlı olarak izlenmesi ve delinen, kırılan bir sistem varsa anında bulabiliriz.

Fatih Mercan tesisatçı ve su tesisatçısı ile amacımız asıl problemi bulmaktadır. Bir su birikintisi atıl olarak yani hareketi pek olmadan durursa, pas artışı olur. Bataryayı ilk açtığınızda hafif kirli akar. Sırf pas etkisi bataryadan silindi diye onu kullanmaya devam etmek ister misiniz? Veyahut kapsamlı bir araştırmayı bizden almaya ne dersiniz? Telefon ile ulaşılabilirliğimiz 7/24 devam etmekte ve bir iki saatte bile pek çok sorunu tamamlamaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55