Fatih Lavabo Mutfak Gideri Açma 0551 231 83 55

Fatih lavabo mutfak gideri açma işi yapan tesisat firmamız sadece 99 TL ye kırmadan robotla aynı gün hizmet vermektedir. Fatih tesisatçı bünyesinde kamera ekipmanları ve kanal açma makineleri yer almaktadır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Fatih lavabo açma tesisatçılarımız ile günümüzde kırmadan hatları açabilecek türde çalışmaların yapılması mümkündür. Lavabolardaki atıklar üzerinde uygulanabilecek çok sayıda yöntem vardır. Lavabo altındakiler için elimiz ile temizlemek bile mümkündür. Fakat bu şekilde yazdık diye sizin yapmanızı önermiyoruz. Çünkü evye giderle olan bağlantısı doğru şekilde yapılmasa bataryadan su aktığı gibi dışarı çıkacaktır.

Fatih lavabo mutfak gideri açma tekniklerimiz arasında kanal içlerini olduğu gibi temizleyebilecek bir yöntemimiz vardır. Bu teknik için kanal içine tam olarak cihazın uzvunu yerleştirmemiz gerekiyor. Gerisi ileriye doğru gitmesini ve önüne geçen atıkları olduğu gibi ilerletmesi esasına bağlıdır. Bir diğeri atık maddenin içine girmesi ve birkaç tur döndürülmesi ile onun parçalanmasına esastır. Bundan sonra kanal açıcı denenirse bizim için daha başarılı olur. Bazen ise sadece su gücü ile oralarda verim alabiliyoruz. Elbette küçük tazyik değil 150 bar basıncı gibi özel bir değerde ve sürekli olmadan, yeteri kadar uygulanması sırasında ve tabi ki kamera gözleminde denenmesi ile verim üst seviyelere çıkacaktır. Kısacası hayatınızı daha kolay hale getirmek için fatih mutfak gideri açma yöntemlerimiz gerçekten ideal seviyelerde yer alıyor ve herkesin ulaşabilmesi için kesinlikle ücretlerde değişime gittik.

Fatih lavabo mutfak gideri açma ile metal, seramik lavabo evyesi altındaki hatlar, borulardaki maddelerin üremesi, orada sürekli kalması, lavaboyu kullanamama sıkıntınız gibi sorunlara karşı hepsi bir arada çözüm üretiyoruz. Eğer 30 saniye içinde pompa kullansanız bile sular artık gitmiyorsa bizleri arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55