fatih kanalizasyon açma

Fatih kanalizasyon açma hizmeti için tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Tıkanmış kanal açma , tuvalet açma , lavabo açma ve kanalizasyon açma için iski yetki belgeli tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızda son teknoloji kamera sistemleri ve yaylı robot sistemleri bulunmaktadır.

Kanal Açma Fatih

Fatih kanalizasyon açma servisimiz kanal açma makinesi ve kanal görüntüleme kamera sistemleri ile servis hizmeti vermektedir. Sadece kanal açma değil tıkalı fatih tuvalet açma , lavabo açma gibi hizmetler de sağlamaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı nedenleri araştırdığımızda karşımıza kullanım hataları çıkyor. Tuvalet giderine atılan ıslak mendil , havlu selpak gibi cisimler zaman içinde gider es kısımlarında birikerek suyun geçişini engellemektedir. Bu yüzden apartman sakinleri atılan cisimlere dikkat etmeldir. Tıkanıklığın önüne geçmek için basit önlemler alınması yeterli olacaktır. Eğer herhangi bir sebeple pimaş tıkanıklığı başınıza geldi ise pimaş açma fatih firmamızı arayabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Ücreti

Fatih kanalizasyon açma ücreti tıkanıklığın kaçıncı metrede olduğuna göre değişebilir ancak lavabo açma ücreti 99 TL olarak belirlenmiştir. Tuvalet açma ücreti ise 99 TL nin biraz daha üstündedir. Herhangi bir tıkalı kanal açma işleri durumunda Fatih semtinde hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55