Fatih Kaçak Su Tespiti

Fatih kaçak su tespiti yapan tesisatçı firmamız termal kamera , pima içi kamera ve akustik dinleme cihazları ile hizmet vermekteyiz. Fatih tesisatçı evlerinizde yoğun şekilde yıpratılma ve tadilatın başlaması gibi durumları meydana getirmez. Diyelim ki herhangi bir binada birden fazla yerde ıslanma var! O ıslak betonları direkt kırmanın ne kadar yanlış olduğunu birazdan sizlere anlatmak istiyoruz.

Su kaçağı tespiti Fatih

Fatih su kaçağı bulma eğitimli personellerimiz analizlerden aldıkları güç ile ne kadar yoğun şekilde kaçak olsa da nokta atışı ile yerlerini tespit edebilmektedir. Sızan bir boru örneğin X noktasında ise sola, sağa ve aşağı yönde yani aşağıya doğru 180 derece şeklinde dağılma gösterebilir. Bu kimi zaman duvar içinden çok az bir miktar geçiş sağlasa da örneğin tuğla içlerindeki boşlukları kullanarak o bölgelerde su doldurması nedeniyle ıslaklık elinizi değdirmeniz ile direkt ıslaklığı fark etmeniz şeklinde devam edebilir. Bataryalara gelen sular hafif kirli olabilir, çünkü çeşitli inşaat harçlarının su ile karışması buna neden olabilirken, içmemeniz konusunda uyarmak istiyoruz. Islaklık olan kısımlarda cihazlarımız ile baktığımızda borudan ilk çıkışta oluşan sızıntı seslerini duyamıyorsak eğer orada tesisat yok demektir ve kuruluğun o bölgelere yeniden gelmesi bizim birkaç dakika içinde kalan bölgeleri de tarayarak hasarlı kısımda değişim yapma şeklindeki adımın oluşması ile meydana gelecektir.

Fatih kaçak su tespiti ile bakım sırasında yaptığımız tüm işçilik çalışmalarından eğer ki memnun kalmazsanız sizlere ücretsiz olarak yeniden hizmet vermek istediğimizi belirtelim. Tahribatı en aza indirmek analizi güçlü ve gerçekten işe yarayan aygıtları kullanma sureti ile olduğunu düşünen bir ekibiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55