Çapa Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti 0551 231 83 55

Çapa tesisatçı  firmamız ile kameralı su kaçağı tespiti robotla tıkanıklık açma ; tuvalet açma ve lavabo açma servsi 99 TL dir. Fatih tesisatçı Çapa semtine aynı gün içinde servis vermektedir.

Çapa Tesisatçı Telefonu

Çapa tesisatçı ustalarımızın her eve eksiksiz şekilde bakım ve servis çalışmaları ile çözüm sunma işlemlerimiz devam etmektedir. Belki sıcak suyu kısmını açtığınız zaman hafif basınç dengesizliği ve içinde kalan miktarın azalması ile hemen kapatmanız gerekebilir. Kombiye gidersiniz ve hata sinyalini görebilirsiniz. Hiçbir parçasını kendiniz ayarlamamanız gerekiyor. İşi uzmanına bırakmaya ne dersiniz?

Çapa su tesisat ile kombinin kullanması gereken soğuk suda ne zaman azalma olursa sıcak su boruları da bu derece de beslenemez. Bazen ise sıcak su yeterince üretilir fakat pek sık bataryalardan kullanılmaz ve sızıntı varsa akar gider yine basınç dengesizliği oluşur. Termal kamera ısıya karşı duyarlı, sadece bu alan için üretilmiş, görünen yüzeyler değil duvar arkasındaki ilgili tesisat içindeki su sıcaklıkları ile hareket ederek oralarda ölçüm yapmamızı sağlayan pratik bir cihazdır. 40 derece sıcaklığında bataryalara su veriliyorsa eğer biz bunu zaten borunun üzerine cihazı tutarak görebiliyoruz. Sızan sular ise bu derecelerin biraz altında yer alır ve onları da takip edebiliriz. Bulunan hasarlı kısmı deşifre ettikten sonra tek yapmamız gereken borunun uzunluğuna göre maksimum şekilde yapılacak tadilat bölgesini ayarlamaktır. Elbette 1-2 dakikalık küçük bir noktasal matkap delme işleminden sonra o bölgedeki sızıntıyı gördükten sonra işleme devam ederiz ve büyük bir başarı oranımız vardır.

Çapa tesisatçı ile kampanyalı ve avantajlı fiyatlardan yararlanarak tam olarak örnek bir çalışmanın binalarınıza aktarılması konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55