Mevlanakapı Tesisatçı

Mevlanakapı tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti cihazları , robotla tıkanıklık açma yaylı makineleri kullanılarak hizmet verilmektedir. Fatih tesisatçı olarak çağın modern teknik cihazlarını kullanarak hizmet vermekteyiz.

Fatih Mevlanakapı Tesisatçı

Mevlanakapı su tesisatı her zaman kaliteli kimyasallar ve yüksek torka sahip güçlü makineler ile her zaman peteklere en iyi malzemelerin dolaşmasını sağlar. Mevlanakapı petek temizliği ile vaat edilen ısınmanın bir türlü tam yayılmadığı odaların doğal olarak peteklerin bakımını yapmaktır. Isınamayan petek sorunu ve soğuk kalan yüzeylerin yegane dostu suyun içine hapsolmuş bakteriler, kireç, çamur gibi maddelerdir. Biz ise bunların tamamını çıkartmak için modern cihazlar ve ustalarımızı sizlere sunmaktayız. Mevlanakapı tesisatçı ile duvardaki terlemelerinin sebepleri bulunabilir. Sıvaların alt bölmesinden borulara dair izolasyon yapılmamışsa ve sıcak boruların etraflarından geçmesi gibi bir problem varsa sebebi olabilir. Mevlanakapı su tesisatı ayrıca merkezi sistemden gelen sıcak suların nerelerdeki sızmalardan dolayı binalara dolamadığını anlayabilecek suyun boru dışında dolaşmasını takip edebilecek termal kameralar kullanmaktadır. Artık binanızdaki hiçbir problem gizli kalmayacak ve hepsini Çözüm Merkezi ile açığa çıkartabileceksiniz.

Mevlanakapı tesisatçı çalışma alanları tam olarak kırmadan robotla su sızıntısı tespiti diyebiliriz. Bunu yapmanın günümüzde birkaç farklı yöntemi vardır. Mevlanakapı su kaçağı tespiti işte sızan suların türüne göre bunu uygular. Yalnızca bir tanesini anlatalım. Banyonuzu örneğin 1 hafta hiç kullanmadınız ve pencere devamlı açık olmasına rağmen duvar ıslaklığı var. O ıslaklığa doğru sıcaklığı ve nem gibi faktörleri anlamamızı sağlayan cihaz ile baktığımızda karşımıza çıkan sonuçlar ile anlık nereyi kıracağımızı bulabiliyoruz. Hasarlı boruyu kırmadan bulmak için bizleri arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55