horhor tesisatçı

Horhor tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti , yemek artıkları ve yabancı cisimler yüzünden tıkanan lavaboyu tıkalı lavabo açma ve ısınmayan petekleri kombi petek temizliği hizmetleri vermekteyiz. Patlayan su borusunda tamir yapan firmayız. Eski geleneksel yöntemleri kullanmadan kameralı robot cihazlarla kırmadan kameralı su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Tesisatın içerisinde gönderdiğimiz kameralı cihaz sayesinde su sızıntısının olduğu yer kendisini kolayca belli ediyor. Bünyemizde bütün son teknoloji robot cihazları barındırmaktayız. Kaliteli ve güvenilir servis için bizlerle iletişime geçiniz.

Horhor Tesisatçı Telefonları

Fatih Horhor tesisatçı kameralı sistemi ile lavabo açan tesisatçı firmasıdır.Yağ ve birikmiş yabancı maddelerin tıkanmasını kamera ile bakarak neyin tıkadığını bulma işlemini hızlı bir şekilde yaparız. Cam kırıkları , peçete ve yabancı maddeler vs. ne olursa olsun yerini saptar ve lavabonun içini kırmadan açan robot cihazdaki yay aparatın tamamen tesisatın giderindeki atıkları kavramasını sağlarız. Cihazın dönme gücü sayesinde atıklar ne kadar sert ve ne kadar sıkışmış olursa olsun temiz duruma getirir ve lavabo içerisindeki boruyu daha kolay ve hızlı bir şekilde çantadaki temizleme aparatları ile yine hasarsız bir şekilde düzeltiriz.

Horhor tesisatçı peteklerin içerisinde biriken tortu , pas ve çamurlaşmayı robot makine sayesinde basınçlı suyun içerisine ilaç dökerek peteğin içerisinde bulunan yabancı cisimleri hızlı bir şekilde temizlemekteyiz. Peteğin ısısını çok açıp ısınamıyorsanız bu durumun doğal gaz faturasına yansıdığına göreceksiniz. Petek temizliği yılda bir kere yapılmalıdır. Çünkü petekte biriken kir peteğin orta ve alt taraflarını ısıtmaz ve petekten istenilen verimi alamasınız. Kombi petek temizliği servisi için bizlerle iletişime geçiniz petekleri hızlı bir şekilde temizleyip enerji tasarrufu yapmanızı sağlayalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55