fatih kemal paşa tesisatçı

Fatih Kemal Paşa tesisatçı firması olarak makineli petek temizliği, kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Uzun mesafeli gider borularında kaliteli gider temizleme ve yıkama yapmaktayız. Tuvaletlerin içinde duran ve sıkışan atıklar için tıkanıklık açma robot cihazı kullanır ve kamera ile de sistemlere bakarız. Tıkayan nesneleri kıvrımlı yaylı kanal temizleme aparatı ile plastik içinden yaparız. Orada sıkışan suyun etkisi ile basınçtan yararlanarak ilerlediğinden emin oluruz. Lavabo pimaş temizlemede gider temizleme servislerinin kullandığı yöntem ise basınçlı sular ile giderdeki pisliklerin yıkanmasıdır.

Kemal Paşa Su Tesisatı Uzmanları

Kemal Paşa tesisatçı kalorifer sularının temizlenmesi, arıtılması ve peteklere temiz suyun aktarımını yapmaktayız. Belli hacmi kapsayan kireç ve bazı farklı maddeler suyun ısınması ile yerleşir ve adeta ürer. Üremesi ise petek panelindeki sıcaklığın düşmesine neden olur. Yüksek derecelerde peteklerin ısı vermesi için ise petek temizliği yapılması gerekir. Eklenecek iki kablo ve cihaz ile pislik ve kirli su bakımından derecelere göre kimyasal ekleyip, hızlı devrelerde devir daim yaptırırız. Alakalı tüm kirlilik cihazda kalır ve son safhalarda temiz suyun ve koruyucu maddelerin eklenmesine geçeriz. Petek ısıtma maliyetlerini azaltmak ve sıcaklığın arttırılması hedeflerine daha yakın hissedeceksiniz.

Fatih Kemal Paşa tesisatçı güvenilir yöntemler ile su kaçağı tespiti yapmaktayız. Betondan sürekli gelen ve kesilmeyen su sesleri için ses dedektörü ile bakmak lazım. Yalnızca ses faktörleri ile nokta konum bulunması mümkündür. Parmakla hatta kalem ucu ile gösterilecek kadar ileri düzey sistemlerdir. Şebeke borusunda kaçak yapan suların o tiz sesleri ses kuvvetleri arttırılarak kulaklığı ve analiz bakımından cihaza yönlendirilir ve çok geçmeden onarılacak su hattı borusunu buluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55