fatih iskenderpaşa tesisatçı

Fatih İskenderpaşa tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği, makineli tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Yoğun veya aşırı miktarda tuvalet kağıdı veya farklı sebeplerden dolayı oluşan tuvalet kanalı problemlerinde tıkanıklık açma işlemleri yapmaktayız. Kilolarca atık olsa da cihazımız atığa temas edip delme ve ilerletebilecek surette uzaklaştırır. Sağlıklı kanal temizliğinin sırrı robot cihazdaki kıvrımlı yayın çalışması ile rögara kadar birikmelerin gönderilmesidir ve bu zaten sorunsuzluk anlamına gelecektir.

İskenderpaşa Su Arıza Tespiti

İskenderpaşa tesisatçı uzmanları petek temizliği yapabilmek için gerekli olan tüm malzeme ve cihaza sahiptir. Taşınabilir ithal ve orijinal olan bir cihaz ile bazı kimyasal sıvıların peteklere geçmesini sağlıyoruz. Havlupan, kombi veya farklı bir peteğe bağlantı kanalı içerisinden bunu yaparız. Bahsettiğimiz cihaza ilk başta bu kimyasalı ve yeteri kadar su ilave ediyoruz. Örneğin batarya başlığına küçük bir ilave ek parça takarak bu ihtiyacı görebiliriz. Kanallara bu sıvıların aktarımı 3-4 petek olacak şekilde ilk aşamada sınırlıdır. Kimyasallar içindeki tortu, bakteri, çamur, korozyon izlerini olduğu gibi su içinde hareket edecek hale getirir. Tekrar su basma işlemi yaparak tahliye eder ve kalan peteklerde kimyasal ve su basma ile sırası ile içi simsiyah kalan kanalları temizler ve son aşamada koruyucu sıvıları da ilave ederiz.

Fatih İskenderpaşa tesisatçı parkeyi kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayansların ve duvarların arkalarına çok sayıda boru yerleştirilebilir. Onları dıştan bahsettiğimiz zemine sesleri çekerek onları bir taraftan cihaz ekranı ile analiz eden yazılımlar kullanmaktayız. Sızdıran bölge neresi ise onu anlar ve matkap ile küçük darbeler ile ilk aşamayı geçer aracımızla getirdiğimiz boruyu yerleştirebiliriz. İskenderpaşa tesisatçı firmamızla iletişime geçmek için sitemizde bulunan numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55