fatih sururi mahallesi tesisatçı

Fatih Sururi Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma, kameralı su kaçağı tespiti ve kombi petek temizliği işlemleri yapmaktayız. İçi çamur ve tortu ile dolan kaloriferlerde petek temizliği yapmaktayız. Faydası ise yüksek oranlarda doğal gaz tasarrufudur. İçteki katmanlar açılacağı için tamamen temiz ve sıcaklığı daha iyi ileten yüzeylere kavuşursunuz. Peteklerdeki ısıtma sorunu için en bariz çözüm özel cihaz ile bağlantıları yapmaktayız. Çok kirli olan petekleri kesin temizlemek için bile güçlü kimyasallar kullanmaktayız. Zaten tüm kir ilerleyen dakikalarda cihazın bir bölümüne dolmakta ve 1 veya 3 saat aralığında tamamen işlemleri bitirmekteyiz. Kalorifer temizlendikten sonra bir dahaki sefer hizmet için iki sene kadar beklemenizi önermekteyiz.

Sururi Mahallesi Tesisatçı Telefonları

Sururi Mahallesi tesisatçı profesyonel ve robot makine kullanan tıkanıklık açma firmasıyız. Gelişmiş bir teknoloji ile uzunca bir kanal içerisine kırmadan robotun yayının geçmesini sağlıyoruz. Lağım sularının hiç gitmemesi probleminde atığa temas edebilecek düzeyde olması en ileri uçtaki atıkları ittirmesi, gedik açması ile lağım suları da hızlıca yol alacaktır. Bu sayede sıklıkla giderdeki kanalların tıkanması şikayetleriniz de son bulacaktır ve bu hizmetlerimizin yan etkisi de yoktur.

Fatih Sururi Mahallesi tesisatçı mutfaktaki pimaştaki atık suların betona akması için su kaçağı tespiti ekiplerinde bulunan kamera ile yerlerini bulmayı önermekteyiz. Gider sistemleri de olsa küçük ve uzun kablolara sahip kameralar ile en net hali ile her türlü hasarları bulabiliriz. Tuvalet giderini kamera ile kontrol etme çalışmalarını da yapabileceğimizi ve kırılmış pimaş borusu için değişim hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55