fatih muhsine hatun tesisatçı

Fatih Muhsine Hatun tesisatçı firması olarak makineli tıkanıklık açma, kombi petek temizleme ve su kaçağı bulma servisleri sunmaktayız. Su tesisat borusu hasar tespiti, su kaçağı tespiti yapan firmayız. Tesisat onarımlarının yanı sıra ne kadar türde hasar meydana geldiğinin de merak edilmesi gerekir. Ona göre bütçenizi ayarlamak isteyebilirsiniz. Tesisat kaçaklarını binaya zarar vermeden cihazlar ile sırf sinyal teknolojisi ile bunları bulabiliriz. Örneğin, kalorifer tesisatında korozyon çok ileri düzeyde değilse kimyasal ile onarılabilir, kombinin sıcak su borusunda kaçak varsa basınç testi ve termal kamera ile hasarsız bulup, onarım için ne kadar maliyetin olacağını bizden bilgisini alabilirsiniz.

Muhsine Hatun Makineli Tesisatçı

Fatih Muhsine Hatun tesisatçı soğuk peteklerin içini sökmeden makineyle temizleyen petek temizliği servisiyiz. Peteklerin altı soğuk ısınmıyor neden, ne yapılması gerekir? Toz, yağlar, pislikler petek içini doldurur ve sıcak suyu iletemez. Peteklerin soğukluğunu gidermek için kanaldaki kirleri solüsyonlu makineyle yıkamamız gerekir. Özel bir makine getirip, tüm katmanları yıkıyoruz. Kirleri söküp alıyoruz. Peteğe yalnızca temiz su ekliyoruz. Petekte sıkışan havanın alınması, petek için verimli hava ayarı varsa kombi bakımı, ısıtma tesisat hatalarının onarılması gibi pek çok iyileştirmeyi bizden alabilirsiniz.

Fatih Muhsine Hatun tesisatçı kaliteli gider borusu tıkanıklık açma tesisat hizmetleri sunan ekibiyiz. Uygun, kaliteli fiyatlar ile gider kanallarını açıcı cihaz kullanımı devam etmektedir. Örneğin, tuvalet tıkanıklığını açan elektrikli robot cihazı ile kanalın direkt içindeki yoğun atıklar bile olsa özel yaylar ile parçalarız. Atık parçalandığı zaman içindeki çok sayıda su kütlesi boşluk oluşan pimaş içinden akar gider. Kısa bir uzaklıkta değil, kanalların içinden 10’larca metre içeriye özel çelik halatı ile erişim sağlayacak temizleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55