Fatih Ördek Kasap Tesisatçı

Fatih Ördek Kasap tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , kombi petek bakımı ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine servisimiz bulunmaktadır.

Ördek Kasap Tesisatçı Ustaları

Fatih Ördek Kasap tesisatçı ucuz işçilik değil kaliteli kaçak su arama cihazları ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Tesisatta su kaçağını bulmak için beton ve parkeleri kırmaya gerek yoktur. Evleriniz zarar görmez. Duvardan, fayanstan fışkıran temiz su için suyun geldiği noktada detektör tutularak seslere yönelik inceleme yapılır. Yoğun tazyik suyun göründüğü yerden değil, daha farklı konumda su borusundan kaynaklanabilir. Gizli su sızıntısı yerini bulmak için de bu cihazı kullanırız ve daha küçük ses dalgaları hedeflenir ve yeri saptandıktan sonra ekibimiz onarıma geçmektedir. Fatih Ördek Kasap tesisatçı kombinin daha az yakması, peteklerin daha fazla ısınması için neler yapılmalıdır sorusu için petek temizliği ve kombi cihaz bakım işlemlerini önerir. Her ikisi de aynı derecede önemlidir. Peteği yeni temizlettim ama halen soğuk, ısınmıyor diyorsanız kombideki cihaz arızası da olabilir. Biz her ikisi için de destek üretiyoruz. Kirlenmiş veya değiştirilmesi gereken kombi parçası ve bağlantı kısımları, eksiklikler ekibimizce titizlikle ayarlanır. Peteği tıkayan kirecin, pasın cihaz solüsyonu ile yıkanması ve çekilmesi gerekir. Sıvı aktarım ve çekim hortumları kullanılacağı için hiçbir petek sökülmez. Peteklerin iç kısmı dikkatlice yıkanır ve koruma sıvısından, havasının alınması ve diğer küçük işlemler dahil hepsi uygulanır. Tam iki seneye yakın petekleri yeniden temizletmeniz gerekmez.

Fatih Ördek Kasap tesisatçı lavabo taşmasını kırmadan tıkanıklık açma robotu ile temizleyebilir. Uygun bir tel ve makine gücü ile bu mümkündür. Ama önce keşif yapmamız gerekir. Lavabo kanalındaki atıkları temizlemek için kamera ile bakar ve yerlerini keşfederiz. Uygun tel robot cihaza takılır ve kanaldan içeriye gönderilir. Kanaldaki atıklara ittirici güç uygulanır ve kırmadan temizlenir. Bazı testler ile kusursuzca çalışmasını teyit etmiş oluruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55