Fatih Hasan Halife Tesisatçı

Fatih Hasan Halife tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , petek temizliği ve su kaçağı tespiti servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Fatih semtine hizmet vermekteyiz.

Hasan Halife Tesisat Yapan Ustalar

Fatih Hasan Halife tesisatçı kalorifer suyunu arıtma cihazı kullanmaktadır. Portatif ve kolaylıkla petek kenarına taşıyabileceğimiz, su aktarım haznesi olan bir cihazdır. Güçlü su çekme ve geri sistemlere aktarma özelliği sayesinde petek temizliği için gerekli olan solüsyon eklemeleri ve kirli sularla beraber içteki soğuma nedeni olan maddeleri alabiliriz. Petek borularında tıkanma olduğunda su geçişi azalır ve paneller içinde bu geçerlidir. Bu teknik ile peteklerden daha fazla sıcaklık alınması ve suyun ısınmadaki hızının artırılması mümkün olacaktır. Fatih Hasan Halife tesisatçı kanalizasyona gidemeyen ve atık borusunda takılma, sıkışma probleminde tıkanıklık açma ile iki aşamada sorunu çözmektedir. İlk kısım kamera görüntülerinin alınarak ne ile karşı karşıya olduğumuzu görmektir. Standart bir daire için birkaç metrelik kanal içi temizliği sağlanması yeterlidir. Alınan son görüntüler ile kameralı kısmı çıkartıp atık türüne göre en uygun başlık takılır. Islak mendilin lağım borusunu tıkaması için geri çekebiliriz. Atıkları parçalamadan tutunda, farklı nesneler için işe yarayacak olan 30 farklı ünite ile tertemiz kanallara sahip olabilirsiniz.

Fatih Hasan Halife tesisatçı şebeke suyundaki sızıntılarda su kaçağı tespiti tekniği kullanır. Kırmaya gerek yoktur. Şebeke hattındaki sulara ilave ölçüm yapmada kullanılan sıvılar ekleyip basınç miktarına bakarız. Aşağı, yukarı dengesizlik varsa yani sabitlenmesi söz konusu değilse ilaç eklemesi yaparak şebeke borularında küçük sızıntıları ilaç ile onarım yapabiliriz. Su seslerinin eksik olmadığı binalarda ses arama cihazları ile de bu tür problemleri de onarabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55