Fatih Silivrikapı Tesisatçı

Fatih Silivrikapı tesisatçı müstakil evin tuvaletinde tıkanıklık açma işlemleri yapabilir. Apartman dairesindeki tuvaletin kanalının taşması dahil hepsi için helezon tuvalet kanal açıcı başlık kullanıyoruz. Üst üste gidemeyen boruda sıkışan atıkların ayrıştırılması ve kanalizasyonun dairenizle alakalı kısımlardan gönderilmesini hedeflemekte birlikte tüm bunları ilk ve son durumlarını kameralar ile inceliyoruz.

Fatih Silivrikapı tesisatçı Sonbahar, Kış aylarında doğal gaz harcamasını azaltmak için petek temizliği önermektedir. Yalnızca sudan başka bir şey olmayan peteklerde ısı iletimi üst standartlarda olur. Çamur, tortu artarsa set çekilir ve soğuma olur. Tahliye edilmesi için kablolar ile peteklere veya havlupan gibi kısımlardan tüm sistemlere erişim kusursuz yapılması sağlanır. Bir bardak kadar petek suyu çekip durumuna bakarız. Ardından kolayca alınabilecek çamurları alıp, alamadıklarımız için solüsyon ekler ve onlarında tamamen tahliyesini yaparız. Peteklerde verimliliği artırmak için bu yeterlidir. İlk ısıtmanın ardından sıcaklıklarda önemli yükselişleri hemen fark edebilirsiniz ve bunun etki açısından süresi de genelde iki sene sürmektedir.

Fatih Silivrikapı tesisatçı bodrum katta kırılan lağım borusundan böcek, solucan çıkması, gelmesi durumlarında su kaçağı tespiti yapabilir. Yalnızca atık sızması yapan lağım boruları olsa da bizleri arayabilirsiniz. Kırılan boru yüzeyi duvar dışında ise oraya kamera ekleyebiliriz. Bu yoksa eğer tuvalet veya farklı hali hazırda gidere yolu olan tesisat içinden başlayarak uzunca kameraları gönderir ve hasar alan kısımların tam net analizini yaparak, oralarda boru parçası ve ek yerlerinde onarımları yaparız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55